ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
postoje.. seifi 2013-09-11 15:47:30
myslím si, že to je obraz ich politiky a zmýšlania a nie sociálnej politiky; úlohou sociálnej politiky by mal byť aký výsledok ?
 
seifi
skialp . . seifi 2013-09-11 15:42:18
ten pes je dobrý teda, má kondičku , foto fajn
 
seifi
Pred Parlamentom II seifi 2013-09-11 15:40:34
tak pred parlamentom či palácom ? prijal by som viac kontaktnejšie foto; ako dokument fajn
 
seifi
Mliečna nad plesom... seifi 2013-09-10 07:14:50
ja pri úprave foto na web a šetrení miesta exif vyhadzujem, nebolo by čo načítať, komu načo je tam exif, ráz za polroka , ak ho chceš vedieť, sa opýtaš
 
seifi
Mliečna nad plesom... seifi 2013-09-10 07:12:27
strašne či veľmi ?
 
seifi
Závan histórie seifi 2013-09-08 21:06:59
jednoduché, čisté; u mňa fajn
 
seifi
Rodina seifi 2013-09-08 14:21:30
rodina a priatelia album je v poriadku, ale pod takýmto albumom si ja predstavujem rodinu ako ľudí, ku ktorým má autor príbuzenský vzťah; ako to myslel tvorca portálu, nikto nevie, a myslím si, že by to vysvetlil podľa situácie, kam sa pridať; moja predstava je, že v takejto téme budú situácie z rodinného prostredia, od sporáka, od športu, od tábotáku a pod., nikdy by ma nenapadlo, a zle som rozmýšlal, že v téme rodina nájdem portrét nie autorovej rodiny, aj v širšom význame slova. Ale to sme odbočili od témy.
Čo sa týka fotografie, nikdy by som to nedal tak dokopy, ako to je tu poskladané. Klobúk dole. Ale mne v hlave nesedí myšlienka, dať na kritiku nie fotografiu z rodinného prostredia, ale portrét rodiny či už cudzej alebo vlastnej. Ale to je môj problém .
 
seifi
Zvony seifi 2013-09-07 22:11:32
k čomu toľko oblohy ?
 
seifi
Rodina seifi 2013-09-07 22:08:58
ja tiež nie však ti píšem do rodinného albumu, nie na kritiku, že to sem dáš v pohode, ja píšem, že podľa mňa sa to nehodí, to je všetko; človek nemôže na takúto rodinnú fotografiu napísať čo si myslí, autora by to mohlo naštvať, keď má k ľuďom na fotografii príbuzenský vzťah; čo čakáš, že sa ti na to napíše ?
 
seifi
Malý kosec seifi 2013-09-07 15:22:09
bacha, keď vám poviem, že vzadu za opaskom má schované aj kladivo, tak väčšine sa bude hneď páčiť menej
 
seifi
Rodina seifi 2013-09-07 15:18:40
ja navrhujem do rodinného albumu
 
seifi
Zapadne Tatry seifi 2013-09-07 15:14:59
musíš mať obdivovateľku, keď ti nemôže pridať body tak dá body voličom
 
seifi
Zapadne Tatry seifi 2013-09-07 09:12:10
súhlas, prečistí sa to a upriami pozornosť na hlavný objekt; ľavá strana je málo hluchá;
 
seifi
Marcela seifi 2013-09-06 16:10:16
pri tých šatách je to obrázok šitý na šírku, neviem z akého dôvodu si to dal na výšku a zo šiat po stranách urezal, nevesta predvádza šaty a ty jej z nich odfikneš
 
seifi
Z+M seifi 2013-09-05 14:52:56
prijemná; až na tú ruku, čo sa peňaženky drží
 
seifi
Dišputa na ulici seifi 2013-09-05 14:51:13
dávky došli; foto sa nehodí do všetkých tém, čo si vybral
 
seifi
Tatranské pohľady seifi 2013-09-05 12:09:28
hodne nečitateľné, podexponované; a je to vyrovnávacia nádrž ? , horná áno
 
seifi
Lucka a Edo seifi 2013-09-04 20:30:29
vďaka Stano
 
seifi
Lucka a Edo seifi 2013-09-04 14:53:44
škoda, že je to tak šedivé, obsahovo fajn
 
seifi
Lážo-plážo seifi 2013-09-03 21:17:43
prišla mi na um Anča z reklamy
 
Stránok 381 z 523