ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Street Art seifi 2013-09-16 20:33:37
to je z prostredia, ako ten chlapík vo vetre s kravatou ?
 
seifi
September seifi 2013-09-16 20:18:41
sú aj nevlastné príbehy ?
 
seifi
September seifi 2013-09-16 20:17:41
 
seifi
levica seifi 2013-09-16 20:15:07
pri čítaní názvu som si spomenul na - čo sa bábe chcelo, to sa bábe prisnilo
 
seifi
Kto nájde bažanta? :o) seifi 2013-09-15 18:40:33
zhora by som podľa možnosti ubral čo najviac tej presvetlenej plochy; tá zelená je fajn s tými 2 stromami
 
seifi
krajina v údolí seifi 2013-09-15 18:33:40
na výšku by som to volil ak by bola zaujímavá obloha, alebo by bola krajina poukladaná vo viacerých vrstvách; pri tej oblohe by som to dal na šírku a zobral 2/3 (3/4) krajiny a zvyšok oblohy, nejako to uteká do fialovej
 
seifi
Julské Alpy seifi 2013-09-14 21:16:54
keby som rezal, tak najskôr vpravo
 
seifi
Julské Alpy seifi 2013-09-14 21:15:44
to nie sú Dolomity
 
seifi
Vo farbách jesene. seifi 2013-09-14 10:42:02
a to je smerom na Zbojnícku ? dávnejšie som nebol
 
seifi
Monika 9/2013 seifi 2013-09-14 10:38:24
zprava a najmä zhora je ten štvorec uzavretý, zdola pri tej tmavej tie nohy tak nevnímam, zato nasvietená ruka vľavo je veľkým otáznikom , škoda že ju nemá v lakti ohnutú smerom k tej druhej
 
seifi
Nočná pláž seifi 2013-09-14 10:27:37
po rozkliku to máš 4600 na 3000, treba rolovať; stačí dlhšia strana 1200px, na výšku do 1000; zaijímavý kontrast, to by dobre vyšlo aj v čb
 
seifi
Julské Alpy seifi 2013-09-14 08:41:36
asi by som vpravo rezal
 
seifi
Svedkovia seifi 2013-09-13 20:15:41
celý obraz sa ti rozpadá po rozkliknutí, čím si to fotil ?
 
seifi
... seifi 2013-09-13 20:11:45
palec hore, to sa mi páči, mladí si
 
seifi
... seifi 2013-09-13 20:10:56
všetci ! za seba hovor; aj pán farár ? napríklad ; o tom uvažujú, ako som čítal dnes, práve vo Vatikáne
 
seifi
zamyslený seifi 2013-09-13 17:36:36
už ťa má dosť, zdá sa mi ja takto pozerám stranou, keď odo mňa pýtajú €
 
seifi
Siena / Italy seifi 2013-09-13 17:25:31
prosím ťa, ako si ju tak nadvihol ?
 
seifi
Siena / Italy seifi 2013-09-13 17:23:47
Do Sieny keď ideš, to nezavoláš, čo ?
 
seifi
Monika 9/2013 seifi 2013-09-13 17:21:27
vadia mi tiene vľavo, aj hore aj dole
 
seifi
Hands seifi 2013-09-13 17:19:59
TK slabšie, ako píše ph...dole
 
Stránok 379 z 523