ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
J seifi 2013-08-18 21:02:15
nepôsobí to na mňa dobre - jedna strana živá a druhá bledá; zle pôsobí remeň (úzky, akýsi plechavý) aj gombík v rozporku
 
seifi
prechádzka parkom seifi 2013-08-18 15:26:04
myslím si, že človek sa mení a tieto zmeny sú viditeľnejšie iným zvon, ako by si to priznal človek sám; vyhranené pocity ? mám cez 50 a neodvážil by som si povedať, že sa nemením; pred 10 rokmi som prestal fajčiť, asi sa po roku zmenili moje pocity k fajčiarom, nie že by som ich nemal rád, skôr že mám pre nich porozumenie a vidím, že je to slabosť, toto som si predtým nepripúšťal a bral som to, že keď chcem tak s tým skončím kedy chcem, čo nebola pravda; keby mi pred rokmi fajčili v aute ľudia (čo sa mi stálo tohto roku) tak by som to bral pocitovo, že OK, dnes som mal pocit, že tí ľudia sú netolerantní; no príkladov by bolo za plné priehrštia, toto ma napadlo tak hneď ; prajem príjemný zbytok víkendu
 
seifi
prechádzka parkom seifi 2013-08-18 14:12:35
nesúhlasím človek poznaním mení v sebe aj svoje pocity, najzákladnejšie sú pudy, tie je meniť ťažško, potom sú pocity a následne rozum; pocity výchovou, vzdelaním, skúsenosťami sa v tebe menia;
 
seifi
Lomnický štít. seifi 2013-08-18 14:03:53
na výšku máš 4200px, na výšku stačí ak je dlhšia strana do 1000; na šírku 1200; klikni si na obrázok, ak sa ti to rozbalí nevojde ti to na obrazovku a rozpadá sa ti celý obraz
 
seifi
radost..... seifi 2013-08-18 13:56:51
som zvedavý, dokedy mu to vydrží, potom daj vedieť
 
seifi
prechádzka parkom seifi 2013-08-18 13:55:11
ale to vieš, že tvoje pocity dobe podliehajú; a vďaka za riadky
 
seifi
Zbytky minulosti... seifi 2013-08-18 09:26:25
ako z iného sveta; dobré vyznie ten motív na modrom pozadí;
 
seifi
Na hodine aviatiky II. seifi 2013-08-18 09:23:30
lepšia , páči sa mi viac; spomenul som si na túto, že musím skúsiť tiež do čb; s oblohou som mal tiež trampoty
 
seifi
Žena z Petry seifi 2013-08-18 09:16:02
baba jaga za 100
 
seifi
A je moja... :) seifi 2013-08-18 09:14:43
škoda, že nie je viac vľavo, aby mu neprekrývala nohu nevesta a neboli by tak na stred; prečo na svadobných fotkách jančia tí chlapi ? dámy sa mi páčia s dávkou rezervovanosti viac
 
seifi
prechádzka parkom seifi 2013-08-18 09:01:15
úplne v poriadku, máš pravdu, že uspokojiť ma nemusí, ale budem vidieť, ako sa pozeráš na svet foto ty, a takto sa možno naučím pozerať na svet aj inými očami, aspoň z časti vidieť niečo inak čo to by bolo fajn;
 
seifi
Na hodine aviatiky seifi 2013-08-17 21:31:51
skôr čb, v tomto prevedení farebnom neoslovilo
 
seifi
prechádzka parkom seifi 2013-08-17 21:20:15
aký moment ? ja tam nič nevidím; usmerni ma; vďaka
 
seifi
prechádzka parkom seifi 2013-08-17 21:17:00
ja mám otázku k nohám, kontrastno biele k ostatnému telu; čím to ? moc to nesedí a bije do očí;
 
seifi
V zlomku sekundy seifi 2013-08-17 18:36:48
to je dobrý moment; foto fajn; to ešte máme kanóny, to sme nepredali ? ak je to zem vzduch tak ešte ako tak, ale zem zem, v dnešnej dobe - no neviem; skôr by som zháňal lepšie počítače a machrov k ním
 
seifi
Lízo seifi 2013-08-15 22:47:46
a škoda pravej strany, príde mi to moc urezané
 
seifi
rýchle schladenie medzi polčasmi seifi 2013-08-15 18:43:19
tie kvapky, to je ale málo
 
seifi
... seifi 2013-08-15 18:40:34
tvoje foto už poznám , fajn;
 
seifi
in love seifi 2013-08-15 18:37:30
nie som si istý, či to myslíš úprimne ? napísať dobré s výkričníkom je menej ako som napísal ja, do dúfam roroznáš mal si drgnúť do toho mladého, nech trocha prejaví nadšenia, ešte bude mať tú fotku otrepanú o hlavu, myslím si
 
seifi
Man in Liverpool seifi 2013-08-15 17:06:43
nebolo tu už niečo podobné ? možno nie od vás ; foto fajn, škoda tej plechovky
 
Stránok 385 z 523