ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
na hajlochu seifi 2013-08-04 21:40:10
to sú tie HDR ? v skutočnosti to takto nevyzerá
 
seifi
hrášok, fazuľa seifi 2013-08-04 21:36:53
tým horizontom je to delené uprostred, viem, že si to tak chcel, nie inak; ale nie je to ono;
 
seifi
... seifi 2013-08-04 21:00:32
prešiel si to
 
seifi
Letom toskánskym svetom.. seifi 2013-08-04 20:54:21
už ak si chcel mať tam tie vrany, nad nimi by som to rezal, ak ich obetuješ, potom leppšie pod nimi
 
seifi
Roháčske jazerá seifi 2013-08-04 20:49:18
pri inej časovej dobe, pred 6-tou, po 19-tej, by ten obraz bol úplne iný, lepší
 
seifi
Roháčske jazerá seifi 2013-08-04 20:47:28
kvôli čomu v tomto prípade ND filter ?
 
seifi
... seifi 2013-08-04 20:39:11
tie kvietky to je riadny plevel pre NT
 
seifi
.... seifi 2013-08-03 21:54:03
nemá to šťavu; je to akési vybledlé, čo viem z iných foto tie pásy sú na majáku červené
 
seifi
Cyprinus carpio seifi 2013-08-02 17:28:53
rybárovi zostáva zablohoželať
 
seifi
Evelin seifi 2013-08-02 17:26:43
je to tak prvá z odpovedí na otázky je lebo som to tak chcel, druhá a prečo nie;
ako vidíš, odfotil si to tak, že tomu náklonu nerozumiem, chýbajú aspoň naznačené súvislosti; a čo je horšie, teda pre mňa, keď chcem tvoje dielo pochopiť, a pýtam sa, tak to odbiješ; maj sa fajn; foto za 5 po starom
 
seifi
Evelin seifi 2013-08-02 16:59:28
a teda čo sa skrýva za tým vychýlením ?
photography sa mi páči, ako si pekne zarovnal k tej zvodovej rúre dažďovej vody
 
seifi
Fly , fly away seifi 2013-08-02 15:29:05
 
seifi
a tam vidno našu pýchu seifi 2013-08-02 12:53:42
zle som položil otázku; myslel som tým, že na čo to ukazuje pán prezident
 
seifi
a tam vidno našu pýchu seifi 2013-08-02 12:32:30
a čože to tam bolo ? neviem o žiadnom veľkom diele na Hrebienku
 
seifi
Kto...? Ja...?  Nóóó... seifi 2013-08-02 07:38:51
opačne, tu nejde dať bližšie info k foto, pretože to by musel byť v popise potom ten článok ?
 
seifi
Kto...? Ja...?  Nóóó... seifi 2013-08-01 21:20:18
vďaka za info, beriem; mohol si tu fotografiu potom dať k tomu článku, z ktorého bolo zrejme, o čo sa jedná a kam si tých ľudí zaradiť
 
seifi
Kto...? Ja...?  Nóóó... seifi 2013-08-01 21:06:03
možno si mohol prihodiť popis situácie, tí ľudia na niečo čakajú, možno na prácu alebo ? celkom zaujímavé; názov fotografie sa mi akosi rozchádza so zaradením do dokumentu a reportáže
 
seifi
Kubik seifi 2013-08-01 21:00:13
kvôli čomu je to 2x ? ; to druhý krát bolo odfotené že vie otvoriť ústa ? iný rozdiel nevidím
 
seifi
holáriť seifi 2013-08-01 16:25:02
neviem kam s horizontom, takto na stred mi to udrelo hneď do očí; znamienko je pôsobivé ako píše kolega dole ale kus nech potrénuje slečna
 
seifi
Čo je? Čo chceš? seifi 2013-08-01 16:20:50
chce to viac detail, je to prehustené, príliš veľa je toho okolo; zrovna dnes jeden fotograf na inom serveri konštatuje : " jak nam rikal pan profesor Šmok: nejlepsi pritel fotografa jsou nuzky..platilo to predevsim u klasiky na film a papir, ale plati to i v ere digitalni "
 
Stránok 387 z 523