ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
.. v zimnom poli .. seifi 2013-07-27 15:11:09
myslím si, že fotografiu robí nečitateľnú ľavá strana, kde nie je zreteľný horizont; možno by stačilo zobrať len jeden kôl, "vraj" takéto 2 prvky súperia a nie je zrejme, ktorý je hlavný motív, no ktovie ako to je
 
seifi
Vo vetre seifi 2013-07-26 21:31:33
zas v obilí ?
 
seifi
Lighthouse seifi 2013-07-26 21:22:52
s takto zovretými nohami nie; aspoň kúštik svetla by pomedzi nôžky malo/mohlo presvitať; inak oblečenie sa mi páči k tomu majáku
 
seifi
* seifi 2013-07-26 21:19:30
ono dnes sa nám to nezdá; ale presne takto si ju viem predstaviť o 70 rokov ako bude sedieť na lúke, bez zubov, stará usmiata stará mama; ak by ste popozerali staré fotografie, človek sa nie len mentalitou, sú aj výnimky pravda, prezidenti a tak , , ale aj výzorom začne vracať do detských liet, pravda, len je viac pokrčený, má väčšie uši a nos, ale tak to na tom svete chodí; nech sa slečne v živote darí a dožije sa pozdnej staroby v objatí pravnúčat;
 
seifi
... seifi 2013-07-26 20:39:17
zobral by som to širším ohniskom od podlahy; myslím si, že by tomu pomohlo popredie a viac kontrastné
 
seifi
Pokoj a pokora seifi 2013-07-26 14:24:37
zaujímavo; ale prečo pokora ?
 
seifi
Monika seifi 2013-07-26 14:23:13
táto lepšia ako predtým
 
seifi
what year is it again? seifi 2013-07-26 10:44:08
stačila by pravá, prečo dve ?
 
seifi
what year is it again? seifi 2013-07-26 07:47:55
潤瑣灹⁥瑨汭㰾瑨汭㰾敨摡㰾瑳汹㹥筡潣潬㩲〣〰昰給潢祤琬扡敬搬癩甬ⱬ楬浻牡楧㩮㬰慰摤湩㩧細潢祤扻捡杫潲湵ⵤ潣潬㩲牴湡灳牡湥㭴潦瑮昭浡汩㩹牡慩ⱬ慳獮猭牥晩紻⼼瑳汹㹥猼牣灩
 
seifi
Valentina 2 seifi 2013-07-26 07:45:28
a zaostri na tvár
 
seifi
Liptovské cestičky seifi 2013-07-26 07:43:43
kontrastnejšie sa mi pýta
 
seifi
Monika seifi 2013-07-25 22:18:21
no po starom, nie ?
 
seifi
Monika seifi 2013-07-25 21:34:11
fajn, 6)
 
seifi
Spomienka seifi 2013-07-25 21:08:04
tá štrúdla trocha štve, ale páči
 
seifi
Zuzana seifi 2013-07-25 21:06:40
moc fajn, ale vľavo by som zrezal čosik
 
seifi
Lesk a bieda Maroka seifi 2013-07-25 12:14:12
to je tam čo na streche vľavo ?
 
seifi
Evka seifi 2013-07-24 21:20:38
akým objektívom to bolo fotené ? pod 50 ?
 
seifi
Ísť ďalej.. seifi 2013-07-24 16:56:11
ale tá nôžka čo trčí medzi nohami koníkovi tomu dodáva trocha veselosti
 
seifi
M + L seifi 2013-07-24 16:42:51
nefotím svatby, nemám na to a nemám odvahu, takže len pocitovo - príde mi to pozadie rozbité jednak farebne a jednak tvarovo, zľava trčí lavička, zprava pätka stĺpu; dáma je v šatách, chlap by mohol mať sako, to má nejakú úľavu ; pri takýchto fotografiach mladomanželov si poviem, čo sa nefotia radšej deň pred alebo potom v "civile" ( a prečo clona 4 ? a nie dajme tomu 2,8 ?)
 
seifi
. seifi 2013-07-24 13:57:39
škoda tmy v tvári
 
Stránok 389 z 523