ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
The world is ahead seifi 2013-07-24 13:56:01
ja že mi to napíšeš po inom, a ty po našom , si stúpil na hrable ?
 
seifi
Venus seifi 2013-07-24 13:54:16
skúšal som si to pred zrkadlom, teória - vizuálne sa pravá skrátila pokrčením, plus pri zalomení ľavej dozadu a plnom pustení tela na ľavú nohu hupla slečna pánvou nizšie;
 
seifi
Michaela 7/2013 seifi 2013-07-24 11:09:27
príjemné, fajn, lepšia ako predtým, tam mi vadil dotyk tváre s rámom
 
seifi
The world is ahead seifi 2013-07-24 10:45:29
nohy sa mi tam páčia, pravda bez statívu; za názov palec dole
 
seifi
Hon na lisku seifi 2013-07-24 10:35:43
to sa ľahko nevidí
 
seifi
undulation seifi 2013-07-23 21:44:22
fajn nápad, prevedenie, farebnosť; poloha nie je statická, formát áno a to sa mi spolu bije; porozmýšlal by som nad iným formátom
 
seifi
V galérii seifi 2013-07-23 21:39:59
ja jedno vravím, ktovie ako mi dopadneme; život sa zvrtne ani neviete ako, ak to ráz zoberie posratým navrch, treba mať vôlu to zvládnuť;
 
seifi
Venus seifi 2013-07-23 21:36:41
krátke nohy si jej urobil, z jedného kolena 2 nohy smerom dole, a hore to má ako podprsenku
 
seifi
...tým správnym smerom... seifi 2013-07-23 12:26:19
nezvyký formát na prvý pohľad; ani štvorec ani 4/3; skúsil by som to na 4/3
 
seifi
Lightpainting na dvore seifi 2013-07-22 21:33:50
experiment vyšiel, kus poriadku si mohla do toho kompozíciou vniesť
 
seifi
Plitvice Vodopád seifi 2013-07-22 21:32:23
rámik a písmo
 
seifi
svadobna seifi 2013-07-22 11:06:49
ruka na tom okne je cudzia;
 
seifi
...studený potok... seifi 2013-07-21 22:35:34
pekne je tam, tipujem, že to bude niekde v zahraničí
 
seifi
magic one seifi 2013-07-21 22:32:56
ale aspoň sa vyníma čelenka;
 
seifi
* seifi 2013-07-21 22:29:49
nepáči kompozične s tým podpisom, ak si chcela dať podpis pod tú stoličku, tak si to mala posunuť inde;
 
seifi
lutost seifi 2013-07-21 22:17:53
pôrod je tiež bolestivý a pritom krásny, my vidíme výsledok, viac o tom by ste vedeli asi povedať vy...
 
seifi
lutost seifi 2013-07-21 21:16:08
prečo negatívny ? nenávisť, klamstvo to sú negatívne pocity, ľútosť, pocit viny by som bral za akési prerody k lepšiemu
 
seifi
lutost seifi 2013-07-21 15:55:36
to sedíš v otvorených dverách ? mne tie dosky /dvere ? vadia; zbytočne odvracajú pozornosť od tváre a rúk; prava strana (so smeru nášho pohľadu) je lepšia ; ja tam cítim skôr pocit viny ; celkovo fajn
 
seifi
Gabika seifi 2013-07-20 21:49:20
fajn, ale ja bez gramafónu, ten s tou nablýskanou trúbou je silný konkurent Gabiky
 
seifi
Mr&Mrs seifi 2013-07-20 21:41:24
a čo si to dal v takom rozmere ?
 
Stránok 390 z 523