ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
* seifi 2013-07-20 07:31:14
farebne fajn, kompozične to nie je ono - pravá strana pri tom jednom objekte na ploche je prázdnejšia, ...
 
seifi
M + L seifi 2013-07-20 07:20:04
auto parkuje nalepené na kraji cesty; prava strana obrazu prázdna,...
 
seifi
Monika seifi 2013-07-19 21:36:51
tak to potom nedávaj názov foto Monika a napíš Nikon ...; dobré svetlo prajem, a foť foťáky prilepené na oku fotografov naďalej;
 
seifi
Monika seifi 2013-07-19 09:08:00
oči, úsmev, nie foťák
 
seifi
Silence seifi 2013-07-19 09:02:10
ubral by som z oblohy, po tie mraky
 
seifi
SLOVENKA seifi 2013-07-18 20:26:33
koľkí by radšej chceli povedať, moja je
 
seifi
SLOVENKA seifi 2013-07-18 20:02:43
skôr sa podobá na Maďarku
 
seifi
Nadych a vydych seifi 2013-07-18 13:09:12
hipáčka zo 60-tych; páči
 
seifi
Do Pekliska.. seifi 2013-07-18 13:05:53
to sa netýkalo teba, ako sa povie, to by som si nedovolil ; (z debaty to vyplýva; týka sa všeobecne najmä reakcii na pripomienky k foto z kompozičnej stránky)
 
seifi
tatko a ja seifi 2013-07-18 13:00:36
ruka spomenutá, z technickej strany tiež mínusiky, ale obsah to vysoko prebyl také foto mám rád, to človeka popchne; veľmi sa mi páči
 
seifi
About to leave seifi 2013-07-17 22:32:53
a dnes je pekne, dnes by to šlo
 
seifi
Simca seifi 2013-07-17 22:31:45
farebne a obsahom fajn; ruka je tam pre mňa nečitateľne zašifrovaná; pravé oko moc utopené
 
seifi
Taká lesná :) seifi 2013-07-17 06:43:18
a prečo tak malý rozmer fotografie ?
 
seifi
Tanec s vranou seifi 2013-07-17 06:40:37
nechce sa mi ani veriť, že sa to tak s tou vranou podarilo
 
seifi
Lock seifi 2013-07-16 21:41:09
toľko vzdušných zámkov
 
seifi
About the Neverending Winter seifi 2013-07-16 21:40:00
páči sa aj mne, štvorec je obľúbený, pretože komponovať do štvorca je najjednoduchšie - čítal som to nie je z mojej hlavy; všimol si si, koľko pribudlo štvorcov na ephoto ? to pravdaže nemení nič na tom, že foto je zaujímavé až na to farebné mierne jedovaté podanie
 
seifi
Tadeto cesta nevedie seifi 2013-07-16 20:45:09
kvoli čomu toľko oblohy ? nad tými domami si to mal strihnúť
 
seifi
Lucka seifi 2013-07-16 20:39:12
a čo my ? nám za názor s Rasťom nepoďakuješ ? alebo nenapíšeš, čo si o štvorci myslíš ?
 
seifi
Západ slnka seifi 2013-07-16 16:36:05
už si tam len mohol niečo zamontovať; nezaujímavé je to
 
seifi
emanuela seifi 2013-07-16 16:33:20
motív fajn, ale neviem sa preniesť cez tú jednú nohu, plus k tomu tá masívna topánka, ja ti neviem,.....
 
Stránok 391 z 523