ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
čas čakania... seifi 2013-07-16 16:27:53
páči ; fajn odraz; inak to madlo viac vľavo, aby šla ruka naprieč snímkom
 
seifi
drevenik cb seifi 2013-07-16 16:25:42
pekné miesto, ale treba tam prísť ráno alebo večer; chýbajú tomu tiene; prvá skala uprostred ako tak, ole ostatné to je všetko akoby v jednej rovine;
 
seifi
Lucka seifi 2013-07-16 13:49:39
oproti slečne ten formát nevyzerá dobre; je to ohromne mohutné, slečna stráca jemnosť, ženskosť, štvorec sa (podľa mňa samozrejme ) na to nehodí
 
seifi
Nevesta seifi 2013-07-15 21:41:51
skôr mi príde, že slečna je zhrbená a akosi zapretá do toho nástroja
 
seifi
Michaela 7/2013 seifi 2013-07-15 21:37:25
pekné orámovanie, škoda, že nemá šál takej že vínovej farby
 
seifi
Bučina pod Hradišťom seifi 2013-07-15 21:31:52
pritvrdil by som, viac kontrastu, pekné je to tam
 
seifi
biela vlna seifi 2013-07-15 06:36:39
to popredie je akési divoké, vpravo dole mi tá nasvietená kopa nesedí
 
seifi
Sensual seifi 2013-07-15 06:34:46
tak je to symetrické, že rozmýšlam nad nohami stoličirek
 
seifi
Sensual seifi 2013-07-15 06:31:14
celou vetou, krásna fotografia
 
seifi
sleeping beauty seifi 2013-07-14 17:21:30
asi bol dôvod nechať viac ako polovicu plochy vodu, aký ?
 
seifi
po ceste seifi 2013-07-13 21:55:41
toto nie sú obrazy skutočnosti, obrazy zachycujúce chvíľu, okamih, toto je obraz pospájaný z prvkov z iných obrazov, nič čo bolo, proste sa to dalo dokopy a človek si vytvoril obraz ako maliar; myslím si, že hľadáte niečo, čo v skutočnosti nie je; nevravím, že je to zlé ale fotografia to nie je; kdesi som zachytil, že to volajú fotografika;
 
seifi
po ceste seifi 2013-07-13 19:58:46
vyšší level, už ti obrázky z foťáku nestačia ?
 
seifi
B&W seifi 2013-07-13 09:48:39
ako Kuchár, zrezať zhora;
 
seifi
Starostlivosť o obuv seifi 2013-07-13 09:45:59
Dobrá cena, 4,- s tringeltom 5,- . Skúsim v BB, ako uspejem. Inak chlapík ma rezervy, nemá založené papiere v topánkach. Mohol si ísť bližšie. A kde to je ? Vďaka.
 
seifi
morava seifi 2013-07-12 22:10:01
čo si neorezal tie vetvičky vľavo, múrik u psa vpravo, načo je hore toľko prázdneho priestoru ? celkom zaujímavý obsah
 
seifi
... seifi 2013-07-12 14:54:20
aj zprava, aby dáma nebola na vonkajšej strane
 
seifi
Aja :* seifi 2013-07-12 14:50:15
pôjdem na chatu hore pri jazere, alebo na Kopanice, tak ťa skontrolujem v Hodruši
 
seifi
... seifi 2013-07-12 11:02:43
prečo takto na stred ? sú tam stratení; zľava by som rezal, vpravo máš vodu, úplne fajn by to vyšlo
 
seifi
Nude II seifi 2013-07-12 11:00:18
možno formát 3/4, zbavil by som sa priestoru nad hlavou a niečo by som zobral aj zdola
 
seifi
Nude II seifi 2013-07-12 10:58:30
tiež nad tým rozmýšlam - nepoznám zámer autora, že prečo vťahovala hlavu medzi plecia, bez toho to mohlo byť prirodzenejšie
 
Stránok 392 z 523