ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Aja :* seifi 2013-07-11 22:09:52
tak ako som napísal dole
www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/384059/majka/?s=critics
no nepresvedčil si ma
prajem aj ja tebe dobré svetlo na víkend
 
seifi
Pieniny na silvestra seifi 2013-07-11 20:24:28
ťažko čitateľné
 
seifi
Aja :* seifi 2013-07-11 20:21:46
bavím sa tu principiálne, že na cudzí pozemok a do cudzieho porastu obilia sa nechodí; môžem prísť na tvoj pozemok bez tvojej prítomnosti ? pred tvoj dom na trávnik pred kosením, to ma ppochváliš ? či si myslíš ešte stále, že si na družstevnom a tam sa môže; no myslenie ľudí od 89 sa skutočne nezmenilo; otázka záverom - dovolil by si si toto v Rakúsku ?
 
seifi
"Debata" seifi 2013-07-11 16:53:07
musíš im popýtať, inak to nejde
 
seifi
Aja :* seifi 2013-07-11 16:36:02
to som rád
 
seifi
Aja :* seifi 2013-07-11 16:27:38
čudné, že nemáš vzťah k poľu a obiliu, keď chlieb ješ; to schvaluješ, keď niekto cudzí pováľa obilie ? skús to urobiť na očiach hospodára, či ťa pochváli alebo ti v lepšom prípade dá hrabľami po chrbte
 
seifi
Aja :* seifi 2013-07-11 16:21:39
kto si neváži prácu iných neváži si ani svoju, kde pracuješ, na počítači ? , nechceš ma pustiť k tvojmu stolu na 1 minutku, nech tam zanechám nejakú stopu ? aha, to by nešlo, čo ? tak prečo by mal niekto chodiť po cudzom poli ?
 
seifi
Aja :* seifi 2013-07-10 21:54:47
síce ak je to vo vašom, tak to je druhá vec
 
seifi
Aja :* seifi 2013-07-10 21:53:58
ako tak pozerám, tak fotograf je najväčšia škodná v obilí
 
seifi
"Debata" seifi 2013-07-10 21:50:18
zďaleka je to fotené, bez kontaktu
 
seifi
... seifi 2013-07-10 20:34:28
je to zle nasvietené... tieň na ľavaj strane z pŕs na ruku, ľavá ruka kýpeť, pretože druhá polovica úplne v tieni, na pravej ruke akoby mala len jeden prst,...
 
seifi
Na pomedzí seifi 2013-07-10 20:21:41
pocitovo padá vpravo; postava by to oživila, ak by tým podchodom šla, takto je to akože náhodný záber, nedalo sa počkať na iné umiestnenie osoby ?
 
seifi
Východná 2013 seifi 2013-07-10 10:41:50
tá 6D pozerám ide pekne na 3200;
 
seifi
Lenka2 seifi 2013-07-09 14:56:46
z priestoru od spodu po lakeť, polovicu by som odrezal, pod lakťom je toho hodne; a ďalej by sa videlo;
 
seifi
Všetkým chutí rovnako seifi 2013-07-09 14:46:27
fotka
 
seifi
Východná 2013 seifi 2013-07-09 14:44:33
foto fajn, ale ak Východná tak potom foklór a na folklór toto nevyzerá; najlepší foklór to sú dnes amatérske dedinské súbory; toto mi príde ako opera ; vystúpenie určite zaujalo, na spestrenie;
 
seifi
Vlkolínec seifi 2013-07-08 21:26:17
tých fotiek sú odtiaľ mraky, foto akože fajn, ale je to fádne, nezaujme, cvak hore dedinou; sám mám také, myslím, že vieš čo chcem povedať; proste treba tam prísť inú hodinu, za búrky, za hmly, keď idú tetky do kostola apod., alebo niečo vymyslieť, ako to podať inak;
 
seifi
Retro seifi 2013-07-08 21:21:18
ako phaf,
 
seifi
luster seifi 2013-07-08 15:49:25
nezabudni, že čo sa týka takých pekných žien, tak vždy sa nájde niekde chlap, ktorý pije pivo a je rád, že sa takej krásavice zbavil - akurát som dnes dostál takú radu do života tak posielam ďalej
 
seifi
reštauračný vozeň seifi 2013-07-08 12:18:58
fajná, zo života, alebo aj "živá fotografia"
 
Stránok 393 z 523