ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
... nezmoknem ... seifi 2013-07-02 10:04:48
fajn; nevidím moc do PC spracovania, ale pozadie mi príde dosť vytiahnuté
 
seifi
svadba seifi 2013-07-01 21:51:26
tak, tak, už je môj, už mi neujde
 
seifi
... seifi 2013-07-01 21:49:37
dosť prísne, tá by mladému pristrihla krídelka
napadlo ma, bohu dušu a cirkvi peniaze
 
seifi
zadok seifi 2013-07-01 21:46:35
prichádza vek,, keď už pozeráme viac na mozog, aby nemäkol; ale ak budete mať šťastie, aj vy sa dožijete
 
seifi
zadok seifi 2013-07-01 21:33:22
veď ti píšem, že to vedia chlapi a nie ženy ; ochabuje to, ochabuje
 
seifi
zadok seifi 2013-07-01 21:19:24
súhlas
 
seifi
V úzkych uličkách seifi 2013-07-01 20:50:39
tým 4 never, nie je to ono
 
seifi
zadok seifi 2013-07-01 20:41:42
emancipácia sa prejavuje na každom kroku; či je pekný alebo nie, som si myslel, že vedia viac chlapi; doba sa skutočne mení ; (zadok má pekný tak na rok dva a amen)
 
seifi
Pada pencucian mobil seifi 2013-07-01 09:47:48
ale pozerám lepšie, že to nie je ani 3/2;
 
seifi
Pada pencucian mobil seifi 2013-07-01 09:46:04
skúsil by som 4/3; tá pravá strana mi nedá pokoj, by som ju šmykol
 
seifi
Srnča seifi 2013-07-01 09:41:23
správne, tiež mám rád divinu
 
seifi
Srnča seifi 2013-07-01 09:40:51
neviem, či si už nemal dať rovno štvorec; toto je nemasné neslané;
 
seifi
Faceless 2 seifi 2013-06-30 21:29:04
tie kolená mi prišli ako pridvihnuté prsia
 
seifi
A hore... seifi 2013-06-30 12:30:54
vyváženie bielej ?, je to akési bledé; obsahovo fajn
 
seifi
zblúdiláriťka seifi 2013-06-30 12:28:54
škoda tej svetlej koľajnice, nezakrytá nohou, čo sa ťahá od topánok popri nohe
 
seifi
... seifi 2013-06-30 08:04:55
zbytočne veľa vršku a mne nezarezonovalo ako je to poskladané, nejako inak skús
 
seifi
Look, spider! seifi 2013-06-29 21:23:32
dobrý nápad; páči sa mi;
 
seifi
dobry pastier seifi 2013-06-29 20:43:23
ak by bol otočený tvárou k nám, za 7) , takto je to za 6)
trocha podexponované (na môj vkus)
 
seifi
Balzam na dušu seifi 2013-06-29 08:45:26
pozerám, a hovorím si, zišla by sa mierka, potom som zbadal ten mostík, tak je to taký potok; ale bez mostíka, sa zdá, že to je niečo mohutnejšie; foto teda páči , fajn
 
seifi
Summe style seifi 2013-06-28 15:25:27
krátke nohy k telu, radšej to brať z podhľadu;
 
Stránok 395 z 523