ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Za cisára Jozefa seifi 2013-06-22 21:29:34
to bolo kedy fotené ?, hádam nie tieto dni; to by bolo na kolaps; pani nepáči v takomto mundúre, to sa hodí pre chlapov; asi nerada kočíkovala za mlada
 
seifi
hudobnik seifi 2013-06-22 21:24:30
na mňa moc to, ....clarity ; a hlava moc nízko
 
seifi
Toskánska vášeň VIII seifi 2013-06-22 21:05:59
kompozične so slnkom uprostred mi to nesedí ; svetlo fajn
 
seifi
Danulienka seifi 2013-06-21 14:29:08
nesympatický orez cez prsia v PDR
 
seifi
Sivá Brada II seifi 2013-06-21 14:08:48
ja by som to priestorovo oddelil viac od seba; zbité spolu v strede plochy; vidím to inak ako (zatiaľ) 24
 
seifi
A teraz vás zjem seifi 2013-06-20 22:32:55
škoda stĺpa elektrického čo tam máš
 
seifi
Staromestské namestie seifi 2013-06-20 21:30:08
a pod tým prvým mrakom by som to šmikol
 
seifi
. seifi 2013-06-20 21:28:52
a pod nohami tej damy idúcej oproti by som to orezal; a basta
 
seifi
kirkjufell II. seifi 2013-06-20 16:48:08
dôležitý je pocit, nie čo povie Eizo
 
seifi
Vík seifi 2013-06-20 16:19:35
zábavné, u mňa žial to neuspelo
 
seifi
Dettifoss seifi 2013-06-20 14:49:16
chýba tomu mierka, bez človeka alebo veci známej veľkosti si veľkosť vodopádu neviem predstaviť
 
seifi
Ven 5/2013 seifi 2013-06-18 21:23:48
spodok kontra, ale vrch už v súlade s nakloneným čelom oblúka; páčia triezve farby a pritom dobrý kontrast na pozadí; otázkou je, či štvorec; páči hodne,
 
seifi
Kto bude pod papučou ? seifi 2013-06-18 15:40:59
to im ani neukazuj, s kosou na nevestu !
 
seifi
Veronika seifi 2013-06-18 15:30:53
a veľa priestoru nad hlavou
 
seifi
levica seifi 2013-06-18 15:28:54
fajn; vrch páči, spodok ? - nejako by bolo prisvietiť tie nohy od kolien dole, sú úplne v tieni; akoby jej tá časť nôh chýbala, asi bez topánok, alebo po nasvietení by to bolo lepšie, bo tie topánky by zjavnejšie boli spojené s tými nohami, takto mi tam kričia
 
seifi
Květinová stezka seifi 2013-06-18 09:54:57
no symetria tu práve nie je, je to dynamické, čo sa bije so statickým štvorcom; tie štvorce sú nápomocne kompozícii; kompozične to pokuľháva
 
seifi
Květinová stezka seifi 2013-06-18 07:06:05
prečo štvorec ?
 
seifi
sleep seifi 2013-06-17 13:50:06
a správne, že smiech je emócia, súhlasim, hodne zdaru a dobré svetlo;
 
seifi
Azda ma nefotíš mladý.. seifi 2013-06-17 12:14:16
vystúp z auto, podebatuj s babkami, odfoť ich potom, obe zpredu, orež plot zprava, daj tomu akúsi fazónu a myšlienku
 
seifi
sleep seifi 2013-06-17 12:01:41
prvú otázku som dal ja, popíš prečo emócie ? u teba asi áno, ale čo my ostatní ? aké emócie nás majú prepadnúť pohľadom na spiaceho chlapa ?
 
Stránok 397 z 523