ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
forever together seifi 2013-06-11 13:37:14
foto s malým rozsahom šedej; riskujete fotenie s deťmi na žel. trati; ešte by som prijal foto kpt. Silvestra ako sa vlečie s drevenou nohou po trati, pre výstrahu;
 
seifi
Katka seifi 2013-06-10 21:01:38
pekne napísané
 
seifi
Baletka seifi 2013-06-10 17:44:09
tak to áno; to by sa patrilo si pýtať povolenie s úsmevom na jeden cvak
 
seifi
D. & K. seifi 2013-06-10 17:29:16
kompozične by sa dalo pohrať, ale beriem, páči sa mi celkovo
 
seifi
Baletka seifi 2013-06-10 16:47:06
len vyčkať iný moment; a čo si neprišiel bližšie ? bola by ti hodila nejakú pózu
 
seifi
LV - Hvar 2013 seifi 2013-06-10 16:42:57
tá je dobrá
 
seifi
... seifi 2013-06-09 09:15:54
foto fajn;
a to v čom poskakuje chalan ?, zdá sa, že je to akási kultúrna plodina s takým na výšku rovnakým strihom
 
seifi
... seifi 2013-06-09 09:14:27
tak navrhni , autora potešíš dobrým názvom
 
seifi
jessica seifi 2013-06-09 09:11:50
prečo taký formát ? asi je rezané viac zo spodu, pretože zvrchu by to nemalo význam; pravej strany by som sa aspoň z časti vzdal, ale otázka u autora, kam dať photography
 
seifi
B&W seifi 2013-06-08 10:30:43
rozmýšlam, že mohol byť aj zaklonený a pozerať na dámu ; páči také foto
 
seifi
Tereza seifi 2013-06-07 20:27:47
; určite nie takto zhora
 
seifi
Jozo seifi 2013-06-05 21:05:00
však nech bodujú ženy, nie ? či chcete pozitívnu diskrimináciu zaviesť aj tu ? treba sa obrátiť na Brusel ;
 
seifi
Jozo seifi 2013-06-05 20:55:49
žiaľ, mnoho ľudí vie, čo je pre iných dobre; mne sa to páči...malo by sa to páčiť aj vám; stačí, ak sa budeš vyjadrovať za seba a iným svoj názor nebudeš vnucovať, alebo ich zosmiešňovať;
 
seifi
Jozo seifi 2013-06-05 20:16:06
brucho mal stiahnuť viac, v očiach tma, moc tma vľavo, logo vtesnané, akt ?
 
seifi
Mery seifi 2013-06-04 21:43:08
tie prsty a palec pod lakťom vyzerajú záhadne
 
seifi
.... seifi 2013-06-03 22:25:58
 
seifi
Naplno seifi 2013-06-03 22:24:01
škoda ľavej strany, takto to nie je ono
 
seifi
Žiara seifi 2013-06-02 17:54:29
fajn, až na ten rámik, na mňa príliš extra
 
seifi
When the sun goes down seifi 2013-06-01 22:34:30
veľa prázdneho priestoru okolo, také bez kontaktu, jedna ruka hore, druhá odrezaná; neviem, akosi mi to nesedí
 
seifi
Reportérska Rozcvička seifi 2013-06-01 21:02:23
to nie, prečo ? všetci hľadáme ako na to ; a naše komentáre sú čisto subjektívne pocity; najskôr by som sa postavil k tým chlapíkom a nafotil či snímajú, alebo to zobral z opačnej strany; v krajnom prípade by ti povedali nezavadzaj, ale to by si už mala foto na karte
 
Stránok 399 z 523