ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Kalamita seifi 2013-05-22 22:34:30
to si ich tam poukladala ?
 
seifi
S+P seifi 2013-05-22 11:31:10
fajn, až na tú kovbojsky vyloženú nohu chlapíka, ubral by som oblohy
 
seifi
makarena seifi 2013-05-22 11:28:04
ale áno, sympatické ; a možno aj nasvietiť viac tvár a svetlo na prsiach stlmiť
 
seifi
Zadok seifi 2013-05-22 11:11:01
páči tými krivkami od pleca dole; možno bez lýtok ? možno bez ruky ? nefotím tento žáner;
 
seifi
MS 2013 seifi 2013-05-21 21:37:51
to sú tí, ktorým tiež dôjde , časom pravda; foto fajn
 
seifi
3M+M seifi 2013-05-21 21:35:37
kozička, koza,..., keby si ešte tak variť vedela, či ako to bolo s tým bačom ? a foto fajn, pekne sa ti pochystali
 
seifi
Tereza seifi 2013-05-21 21:30:20
to prostredie na mňa pôsobí ošuntelo, zanedbané, bez lesku, vrátane zrkadla, farby dosť ponuré, k tomu jedovatá zelená; nevesta akoby v tom prostredí zostarla; na mňa to nepôsobí dobre, žiaľ; samozrejme, že každy to vníma inak, 15 :1 je dobrý stav
 
seifi
Uličky vo štvorcoch IV seifi 2013-05-21 19:58:48
palec hore;
 
seifi
Uličky vo štvorcoch IV seifi 2013-05-21 16:23:09
trocha odbočím od foto - ak je f skutočne 3.03 rozmýšlam, čím si fotil; aký uhol záberu sa skrýva pod tým číslom ?; pozrel som kompakty na ProLaike a páči sa mi, že udáva v špecifikácii na webe ohniská v prepočte na FF; a nie čísla vyrazené na objektíve; napr. ixus 1000 je 36-300, to si viem predstaviť, čo by som kúpil; u čísla 3.03 je to ťažko, nepoznám rozmer snímača, neviem koeficient;
 
seifi
Sonička - fúú.. seifi 2013-05-21 09:32:02
to z tej serie, čo sedel chlapček na zemi, nie ? pekné je to svetlo
 
seifi
offroad seifi 2013-05-20 20:29:58
pridávam sa, prechoďáky sú nedocenené
 
seifi
Uličky vo štvorcoch III seifi 2013-05-20 15:07:15
ja už dovolenkujem mimo sezónu, páľava ma zaženie pod strechu a od 12 do 17 som vyradený; a radšej idem viackrát a kratšie;
 
seifi
Uličky vo štvorcoch III seifi 2013-05-20 13:54:25
všetko pocitovo, ale páčili sa mi farby a pokračovanie uličky si viem živo predstaviť
 
seifi
sú tam, dobre je seifi 2013-05-20 13:28:11
Fantociho si mi pripomenul, ako kľačal pred televízorom
 
seifi
sú tam, dobre je seifi 2013-05-20 13:26:54
to poznáš, ako Marka hovorí Anke: Anka, dobre si sa vydala,...videla som tvojho chlapa cikať.
 
seifi
Nedeľné výlety seifi 2013-05-20 13:24:44
a formát 3/4 namiesto 2/3; hore je toho moc
 
seifi
Uličky vo štvorcoch III seifi 2013-05-20 13:20:49
žiaľ padá to a citeľne, aspoň trocha vyrovnať; tie hore rohy sú také neukončené, pravá strana dosť hluchá, je tam toho trocha moc (1/3 šírky snímku)
 
seifi
Zbytky minulosti seifi 2013-05-19 21:44:10
škoda, že pri takýchto motívoch nemáme so sebou maliarsky rebrík; motív veľmi atraktívny v dobrom prostredí, páči sa mi to , hodne
 
seifi
Jesenné vlny seifi 2013-05-19 21:37:58
za 6 ; máš lepšie
 
seifi
Dvaja (po druhe) seifi 2013-05-19 14:09:52
vime si to predstaviť na obale platni, knihy,...; fajn je to
 
Stránok 401 z 523