ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
x seifi 2013-05-16 16:35:03
to, igen
 
seifi
Folkmarské mlieko III seifi 2013-05-15 15:24:25
skúsil si aj kontrastnejšie ?
 
seifi
FAMILY seifi 2013-05-15 09:11:56
chlapi sú dobrí, pani dosť strojeno
 
seifi
... seifi 2013-05-15 09:09:45
vadí že je tak strihnutá, alebo dnu alebo von ; moc presvetlené, pozadie, aj noha oproti tej v tieni, ale témou povolené
 
seifi
veterna seifi 2013-05-15 09:01:48
rozmýšlam nad tým schodiskom, vrch je hodne pritmavený
 
seifi
Diana&Pata seifi 2013-05-14 20:27:06
technicky spracovaním pokulháva
 
seifi
Svadobná seifi 2013-05-13 21:16:02
ženích je dobrý s tými dlhými gaťami, dobré má tie ruky, akože ja nič, však sa jej ani nedotýkam
 
seifi
t.e.o.s.t. seifi 2013-05-13 15:48:51
to som sklamaný, a dupľom, ak je to foto dňa; potvrdzujú sa moje predpovede, že fotografie bude časť "fotografov" robiť z databáz cudzích fotografii na nete;
 
seifi
Zátišie seifi 2013-05-12 15:36:39
fajn; pýta sa mi viac svetla, ten kameň dole by som zabral celý, a z nižšej výšky
 
seifi
Spomienky? seifi 2013-05-12 09:23:20
aká dobrá prehliadka ; škoda toho chlapíka, mal si zahvízdať, a nebál by som sa priblížiť k tomu prvému autu viac (nie je podmienkou ich zabrať všetky)
 
seifi
daniella seifi 2013-05-11 21:21:43
no máš to na 500/200; dlhšiu môžeš tých 1200px pri foto do 500kB
 
seifi
t.e.o.s.t. seifi 2013-05-11 09:08:25
zaujímavé, čo sa to dá dnes pomocou PC vytvoriť; zaujímal by ma originál foto slečny, ako si ju v takej polohe odfotil;
 
seifi
Neuesiedl am See seifi 2013-05-10 20:33:13
autor dal názov foto podľa názvu obce, je aj taká obec na brehu Neusiedler See;
 
seifi
Neuesiedl am See seifi 2013-05-10 20:31:07
ak by si to fotil bližšie u hladiny, boli by ti vršky kolov zarovno s brehom / horizontom, takže mne sa to takto vidí OK
 
seifi
Strážci vln seifi 2013-05-10 20:20:48
potešilo; u mňa rámik OK;
 
seifi
Pauzicka seifi 2013-05-08 08:23:09
poznal som veru trojročné deti, ktoré prišli za mamou a pýtali cicu; milé je to
 
seifi
. . seifi 2013-05-06 21:28:41
spodok dediny je akýsi neprirodzený, nerozumiem tým všetkým technikám, to bude HDR ? moc sú presvetlené tie baráky a pritom sú v tieni, a preostrené zdá sa mi;
 
seifi
Ballet seifi 2013-05-06 21:24:53
nejaké sú vyplašené ; vadí PHR
 
seifi
V daždi pred kostolom seifi 2013-05-06 20:34:04
škoda, že tie dáždniky nie sú prekreslené viac, však pridaj tomu trocha svetla;
 
seifi
electric blue seifi 2013-05-06 20:31:48
inak na prvý koment mi po odoslaní ephoto napísalo, "nie, zdá sa, že odkaz nefunguje" ; stáva sa vám to ? koment som musel písať nanovo
 
Stránok 403 z 523