ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
playing tree seifi 2013-05-19 14:04:03
dobré oko
 
seifi
pri kaplnke seifi 2013-05-19 11:11:30
Pekný kraj, min.rok som šiel z Krásnohorského P.; a čo ten pravoslávny kostol ? budem sa musieť niekedy cestou zastaviť; vďaka ešte raz
 
seifi
pri kaplnke seifi 2013-05-19 09:02:03
Zdravím, kde je taká kaplnka nad dolinou ? Vďaka.
 
seifi
S.... seifi 2013-05-18 20:45:49
to sa vám fajčí a pije, kým ste zdraví
 
seifi
LIGHT seifi 2013-05-18 20:42:39
dobre poskladané; škoda toho PHR
 
seifi
Pod hruškou seifi 2013-05-18 20:22:21
blahoželám, to sú pekné zábery
 
seifi
Lesk a bieda Paríža seifi 2013-05-17 20:57:33
Dávaj Re; inak sa môže stať, že tvoje odpovede si adresáti neprečítajú; hodne zdaru a dobré svetlo
 
seifi
Laura seifi 2013-05-17 20:46:36
orezal by som to zprava, ten strom aj s tým bielym fľakom, ktorý stráva na seba viac pozornosti ako hlavný objekt, kvôli čomu si to tam nechala ? a potom orezať aj zo spodu, aby zostal pomer strán; takto na stred to nemá šťavu
 
seifi
B&Wsolarko seifi 2013-05-17 10:43:39
tak to si dávať nemusela
 
seifi
B&Wsolarko seifi 2013-05-17 10:36:49
ten biely pásik s prekladom okolo drieku ?
 
seifi
Chrobacik seifi 2013-05-17 09:55:46
Svrček je to; hajzel , samé diery po záhrade na slnečnom svahu ; neostré je to
 
seifi
Lesk a bieda Paríža seifi 2013-05-17 09:52:47
z Rumunska je babka ; V Bystrici u Tesca a Nayky je tiež jedna, roky pýta peniaze na lieky; dcéru ma niekde v BA a nevychodí jej; to si stále spomeniem na L+L a ich Plné vrecká peňazí; ukážka pre zlepšenie nálady;
https://www.youtube.com/watch?v=jAXtTep9vSs
foto bez kontaktu, tak úchytkom
 
seifi
Adelaine seifi 2013-05-17 07:03:32
alebo ten horizont utopiť za tou loďkou alebo fotiť z vyššej výšky trocha, v mieste dotyku mi to udrelo hneď do očí; a oblohy by niekto ubral (ja) možno niekto pridal, takto je to na polceste; takéto motívy mám rád
 
seifi
šedivé ráno ... seifi 2013-05-16 21:29:53
Zuzka, vďaka za trpezlivosť so mnou
 
seifi
A vám to nebere páni ? seifi 2013-05-16 20:23:43
dobrý motív, tam si to mohol s nimi pofotiť hodne; až na tú kompozíciu
 
seifi
About this seifi 2013-05-16 19:48:12
tak, tak, tá plocha je relatívne veľká, prava strana budíš
 
seifi
Geisha seifi 2013-05-16 19:17:44
trocha inak, a nápad dobrý;
 
seifi
Janka seifi 2013-05-16 17:18:25
rozmýšlam, ako má tie ruky, akoby upažené ? horný orez pri takomto účese otáznik
 
seifi
Lisa. seifi 2013-05-16 16:47:43
obsahovo fajn; a celkom by z toho mohlo niečo byť;
 
seifi
šedivé ráno ... seifi 2013-05-16 16:37:45
ja tým odtieňom nie a nie prísť na chuť,
 
Stránok 402 z 523