ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Reportérska Rozcvička seifi 2013-06-01 20:40:27
tak tu sa ten štvorec nehodí, obsahovo nezaujalo, traja chlapi od chrbta; humorné čím ?
 
seifi
Good Morning seifi 2013-06-01 20:37:45
dosť neprirodzené s jedným očkom
 
seifi
Ach jaj seifi 2013-06-01 20:36:32
moc tesno nad hlavou
 
seifi
... seifi 2013-06-01 19:53:30
ja by som ju posunul o niečo vľavo,
 
seifi
janka a mišo seifi 2013-06-01 14:56:31
Bubu, musíš si vybrať , ja som za čb s malým zosvetlením
 
seifi
woman is a weapon seifi 2013-06-01 09:25:54
slečna siaha do pol fotografie, zhora by som jednoznačne ubral; s vlasmi má Majo pravdu, treba to vytiahnúť
 
seifi
Vzpomínky seifi 2013-06-01 09:14:45
dobrá odpoveď, tak páči aj táto, zaujímavé by bolo stiahnuť jas z toho skla, holka by bola viac orámovaná;
 
seifi
Vzpomínky seifi 2013-06-01 08:34:15
viac bez ruky
 
seifi
zrcadleni .... II seifi 2013-06-01 08:32:47
fajn; páči; 1,2 ?
 
seifi
M seifi 2013-05-31 22:20:46
foto fajn, pán spokojný, vyrovnaný; trocha sterilné prostredie k tomu oblečeniu, čo si volil také pozadie ? skôr s nim na Passo Pordoi apod.
 
seifi
Muflón lesný seifi 2013-05-31 18:06:46
; koza s dvoma hlavami ? čo s takýmto obrázkom ?
 
seifi
Ráno - večer seifi 2013-05-31 18:04:09
neoslovilo
 
seifi
B&W seifi 2013-05-31 17:58:52
dobrý nápad, možno viac nasvietiť ľavú ruku chlapíka pre vyváženie veľkosti rúk; a možno mohli byť ruky ženy rovnako vyklonené, symetrické; páči , palec hore
 
seifi
Krajinka farieb seifi 2013-05-30 21:05:27
samozrejme, že to slnko hore takto pod plafónom kazí, kvôli čomu si to nezodvihol vyššie ? tá žltá lúka by nechýbala nikomu a je tam k ničomu; ten spodok je nedobrý
 
seifi
Hanka seifi 2013-05-23 11:14:36
nejde o prepal, prepaly, ide o fotografie, ktoré sú na tomto serveri foto dňa; foto dňa zodpovedá úrovni zaregistrovaných hlasujúcich členov, to je všetko; slová, ako uvádzam dole, sú bombastické, nadnesené, nezodpovedajúce stavu; lepšie povedané, sú to len osobné pocity píšucej osoby, tak to treba brať a tým aj skončiť ; takže ak niekto píše prepaly, dobre, vidí prepaly a tie sa mu nepáčia, niekto to vidí ako dokonale, t.j. pre neho je to vrchol umenia, rezervy nevidí žiadne, v poriadku; všeobecne, keď píšem tieto riadky, chcel som povedať len jedno, mali by sme byť k sebe ktitickejší;
 
seifi
Hanka seifi 2013-05-23 09:52:37
 
seifi
Hanka seifi 2013-05-23 09:47:18
dobre píšeš, len musíš počítať s tým, že tvoja cesta nemusí byť akceptovaná, ale ty budeš spokojný, lebo to si ty, alebo chceš úspech a budeš hľadať takú cestu, ktorá bude akceprovaná, akože úspešná, zase je otázka, čo na to tvoje ja
 
seifi
Leninove slzy seifi 2013-05-23 07:47:51
všetko sa opakuje, takže na túto dobu, kým ľudia nezabudnú, a potom bude reinkarnácia
 
seifi
Joshua Tree seifi 2013-05-23 07:46:20
možno viac zeleného pustiť do kontrastu, že predsa žije , čb musí tiež dobré pôsobiť
 
seifi
Hanka seifi 2013-05-23 07:44:41
foto fajn, ale určite nie dokonale alebo perfekné; sama autorka vie, kde má rezervy a kam sa chce posunuť ďalej; ako Slovania, všetko ženieme do extrému;
 
Stránok 400 z 523