ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Miška seifi 2013-06-16 20:58:56
škoda tie sklopené oči a pravá strana je prázdna, aspoň u šiat by som to rezol
 
seifi
sleep seifi 2013-06-16 17:11:38
emocie ? skôr humor
 
seifi
prelet nad opekačkou seifi 2013-06-16 12:35:08
podarení sú tí ľudkovia dole, Svěrák akurát spomínal, ako chodí po lese a zbiera huby a pri prelete lietadla nad hlavou smerujúceho k moru si pomyslí, akože som len rád, že tam nesedím
 
seifi
Lavka seifi 2013-06-16 11:42:36
s tou kabelou je ten príbeh kratší ako bez kabely
 
seifi
.L1. seifi 2013-06-16 11:35:13
je tu hodne fotografii, to viem, preto je ťažko niekoho nájsť, čo by sme vedeli, že tomu rozumie, alebo má aspoň na to papiere; aby k tomu mal chuť napísať 2-3 slova; poznám len jeden portal, kde som si tak na 80% istý, že názor niektorých ľudí je tam fundovaní; tu sú tiež fundovaní, ale tí len foto pridávajú, zásadne nehodnotia; no a potom sú tu poniektoré foto dňa rozpačité (z môjho pohľadu);
 
seifi
.L1. seifi 2013-06-16 11:05:41
len pocitovo - zhora trocha silový orez; fajn, že v poslednom čase začínajú pribúdať portréty
 
seifi
Cigánka seifi 2013-06-16 11:02:45
keď je zaostrené môže byť aj lepšie zaostrené ? ; trocha mi vadí ruka von a dnu; dobrý dojem
 
seifi
Lavka seifi 2013-06-16 10:57:41
kabelu by som alebo inak alebo preč, skôr preč
 
seifi
red. seifi 2013-06-15 21:48:00
palec dole
 
seifi
Kosilo by sa mi... seifi 2013-06-15 21:46:58
fajn, rozmýšlam ale, prečo to nie je čb; začať súťaž v takom obore o 12:00 nie je moc dobrým riešením
 
seifi
~ u m b r e l l a s ~ seifi 2013-06-15 09:00:30
pekne sa ti to poukladalo cez tú plochu,
 
seifi
detská seifi 2013-06-15 08:58:49
fotka
 
seifi
seven sisters seifi 2013-06-14 22:09:59
čisté, celkom sa mi pozdáva
 
seifi
Janka seifi 2013-06-12 22:04:05
prečo si dávaš tak veľkú foto, stačí ti dať dlhšiu stranu na 1000px a nie 1600, však to nemusí byť cez celú stranu, pozri tvoje a moje foto, nestači to menšie ?
z jpg som to upravil v Zoneri, potom to zmenšil na požadovaný rozmer 1000 x ...s doostrením a potom uložil pre web do 500kB
 
seifi
Janka seifi 2013-06-12 21:53:47
to ramienko vyliezajúce si jej prečo neopravil ? kde si zaostroval ?
 
seifi
... seifi 2013-06-11 21:55:05
na výšku si neskúšal ? zprava je ten priestor zbytočný
 
seifi
... seifi 2013-06-11 21:12:27
ráz vás družstevníci vyobšívajú
 
seifi
forever together seifi 2013-06-11 21:09:44
udať - hnusné slovo, to si pochytila kde ? od 89-teho som ho hádam ani nezačul; v Nemecku sa to dnes volá občianska kontrola, ak niekto robí neplechu a škodí susedom, aj sebe, a potom su na opravu jeho konania vynakladané peniaze so spoločnej kasy, napr. na liečenie, tak v takých prípadoch sa privolá polícia, a spoločnosť im funguje; Slovák na suseda privolá policajta zriedkakedy, lebo ten mu ukazuje, že dostane "za udanie" na držku; skrátka vstúpili sme do demokracie s pocitom uplatňovať práva, povinnosti sa snažíme hodiť za chrbát;
 
seifi
Spartan Race seifi 2013-06-11 17:06:58
 
seifi
forever together seifi 2013-06-11 17:04:47
u mňa strašné
 
Stránok 398 z 523