ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
... seifi 2013-06-28 15:23:44
iné svetlo, bielou stenou sterilné, ten tieň mi nesedí vôbec
 
seifi
Pozvanie ... seifi 2013-06-28 07:39:47
bez toho brehu s tými vlnkami by to bolo o hodne lepšie
 
seifi
Vznešené poslanie seifi 2013-06-28 07:24:01
akéže poslanie ? hlad je to
 
seifi
Good mood seifi 2013-06-27 15:35:47
veľa prázdneho nad hlavami, slečny veselé, to je fajn
 
seifi
Dvaja ... seifi 2013-06-27 14:36:24
formátom nie, a svetlom toť otáznik ?
 
seifi
forest dancer seifi 2013-06-27 14:34:32
možno viac pani natočiť alebo zobrať zpredu, takto jej ruka vyrastá z hlavy, naopak, ľavú má zohnutím skrátenú; dobré prostredie a nasvietenie sa mi páči
 
seifi
pohoda seifi 2013-06-27 13:07:43
nevadí, budeš mať dôvod to tam ísť nafotiť ešte raz
 
seifi
pohoda seifi 2013-06-27 12:09:54
tak, tak, ľavá strana
 
seifi
Vychylovka seifi 2013-06-27 11:35:54
zdravím; máš dôvod neuviesť miesto, kde to bolo nafotené ? ak by si ho uviedol, tak vďaka
 
seifi
BCK13 seifi 2013-06-27 10:48:23
fajn, páči, ale skôr formát 3:4
 
seifi
Lovers seifi 2013-06-26 21:14:25
scéna ľudská, no je to hodne zďaleka, asi úchytkom, neostré
 
seifi
... seifi 2013-06-26 21:10:38
 
seifi
... seifi 2013-06-26 20:32:36
prečo si ju nedala na druhej strany cesty ? nasvietená by bola zpredu, pohľad zo strany, cesta pred ňou, jeden obraz; takto s tou cestou za chrbtom je to kompozične nie ono
 
seifi
Kosenie Môcikovej lúky II. seifi 2013-06-26 20:28:54
presne tak, ako píšeš, Classic, pardon, Koma čítam Classic, ani nie po slovesnky názvy dávajú, ale znie to tak, inak, múdro; ako keď diagnózu doktor stanoví, nie ?
však na histórii človek vidí, ako roky ubiehali a on sa zlepšoval ; o čo lepšia ako predchodzia, kde zo 4 ľudkovia tam na seba strhávali pozornosť a kosec utopený medzi nimi; táto omnoho lepšia;
 
seifi
Talianske Dolomity seifi 2013-06-26 14:01:41
nemal si najlepšie svetlo, je to všetko v jednej rovine
 
seifi
op seifi 2013-06-24 21:42:31
nečitateľné, ak je motívom tá laba, tak by sa zišlo iné pozadie; a čo tá pravá strana ? u mňa palec dole
 
seifi
rain.. seifi 2013-06-23 20:31:11
dobre položený dáždnik, mal si ho zaranžovať trocha; ani von ani dnu,...
 
seifi
Schodisko. seifi 2013-06-23 20:17:56
krátka dráha
 
seifi
chanttall seifi 2013-06-23 20:17:20
tá ľava strana úplne prebíja tú dievčinu; postoj a ruky ? nerozumiem ani pravej pritiahnutej, ani ľavej; neprirodzený zadok takto vystrčný ; čo nebolo prekričané rastlinkami vľavo tak to prekričal podpis dole, však to sa dá aj decentnejšie niekde stranou umiestniť, už ak by si chcel niekto niečo objednať alebo dať sa posnímať;
 
seifi
Ubránili sme sa seifi 2013-06-23 20:09:32
dobrý moment,
 
Stránok 396 z 523