ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
K&M seifi 2013-07-08 12:16:35
súhlas, a potiahol by som ich doprava, jednú lampu vynechal, ten väčší tmavý priestor za nimi by vyvážil svetlejší s motívom, takto je to v zjavnej nerovnováhe
 
seifi
Hard day seifi 2013-07-07 22:13:54
stále si treba povedať, že človek nikdy nevie, ako sám skončí;
 
seifi
Hard day seifi 2013-07-07 21:28:48
vďaka za pochopenie
 
seifi
Hard day seifi 2013-07-07 21:20:37
ja to vidím tak, že chlap si asi vypil, tak ? smutné; smutné, že spoločnosť na alkohole zarába nekkresťanské peniaze a, podľa mňa, vôbec nemá záujem ľudí od alkoholu dostať, naopak, podstrčí im ešte do hospody hracie automaty, nech sa dráma zavŕši; smutné je aj ho odfotiť, takto spiaceho, a tu človeka takto vycapiť; PALEC DOLE autorovi foto
 
seifi
Môj Boh a Pán seifi 2013-07-07 20:25:05
súhlas; inak zaujímavé je to aj s piatkovým sviatkom; teda mali sme svojich bohov, naši predkovia sa musia v hrobe obracať, nie ?
 
seifi
. seifi 2013-07-07 15:58:38
to tak posedel bez šarapaty slečne na rameni ? to je kavka ?
 
seifi
Do Pekliska.. seifi 2013-07-06 21:40:36
v tých fotkách že musím pridať, to viem už roky , tak na skúšku jednú z dnešnej Východnej
 
seifi
in the garden seifi 2013-07-06 20:17:13
zaujímavý obraz zvlášť farebným podaním, fajn, páči sa mi to; tie diagonály ale rušia, o to viac v spojitosti s tou vertikálnou žrďou; skúsil by som to natlačiť čo najviac vpravo, aby diagonály končili v PHR
 
seifi
in the garden seifi 2013-07-06 17:33:44
to sa tak preľakneš ?
 
seifi
Do Pekliska.. seifi 2013-07-06 17:26:18
okrem toho, že sa delíme na neplatiacich a oceduľkovaných na classic a bacic tak bude nová skupina Slovákov píšuca pre rodákov v reči iného kmeňa, vyšší štandard komunikácie
 
seifi
Do Pekliska.. seifi 2013-07-06 08:15:29
kompozícia ustupuje na ephote do pozadia
 
seifi
Katka seifi 2013-07-05 21:28:48
myslím si, že tie škvrny na rameni uberajú z kvality fotografie hodne, ale ...i tak še da
 
seifi
Pred 30 rokmi seifi 2013-07-05 15:24:50
čo na oči, na pravé oko
 
seifi
nie obyčajná láska seifi 2013-07-04 11:18:19
súhlas; škoda, že táto diskusia sa odohráva pod foto priateľa na diaľku, Komu; netýka sa to jeho, zatiaľ mám 3 mínusky za názor, že by bolo porozmýšlať na orezom; čakám, že ti niekto napíše, že nemáš foto dňa, tak ťa to štve; tie fotografie nemáme na takej úrovni, aby nemohlo jedno kritické slovo alebo usmernenie, myšlienka; na Slovensku sa všeobecne nenosí kritika, veď zajtra ty môžeš ty potrebovať nejaký ten bodík. tak čo budeš tu kuvíkať tu treba alebo pochváliť a pokoj, v žiadnom prípade nerobiť smrad
hodne zdaru všetkým a tí traja (zatiaľ), čo sú bez názoru a písaného slova, ať se pos..ou,
 
seifi
nie obyčajná láska seifi 2013-07-04 08:31:43
bez akéhokoľvek zapochybovania to tu beží na tom ephoto
umiestnenie osoby otázne, navrhujem orez zhora aj zprava
 
seifi
* seifi 2013-07-03 21:21:17
o čo ide ? či idú na zboj chlapi
 
seifi
Hot Chocolate seifi 2013-07-03 06:09:13
to je tým, že má jedno koleno vyššie
 
seifi
LV - Hvar 2013 seifi 2013-07-02 21:41:39
podaj si prihlášku na WS a môžeš sa pokúsiť o podobné foto
 
seifi
... seifi 2013-07-02 21:39:26
myslím si, že to nie je ono; aj iné svetlo, príliš presvetlené; a medzi portrétami by som to nečakal
 
seifi
... seifi 2013-07-02 21:37:08
ty si teda myslíš, že pani je stará ?
 
Stránok 394 z 523