ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
in love seifi 2013-08-15 16:59:14
ťahá ho k sebe jak telegrafný stĺp, chlapík napriek kravate pôsobí dojmom bezdomovca
 
seifi
woman in black seifi 2013-08-14 21:37:58
myslel som si, že ty nevieš po slovensky, po anglicky neviem, tak som ti dal pokec po čínsky; bude asi najlepšie, keď obidvaja zostaneme pri rodnej reči, najmä keď sme na slovenskom portáli, kde nie všetci vedia po anglicky a po čínsky, čo povieš ?
 
seifi
U krajčíra / 2 seifi 2013-08-14 16:45:37
ľava strana ako na predošlej hluchá
 
seifi
a ideme spievať... seifi 2013-08-14 16:39:58
ja že mums, folklór je lepší
viac dať pozor na pozadie, alebo podať huslistu alebo slečnu; plus ten zrezaný vršok šatky; a svetlo aj do druhého očka
 
seifi
woman in black seifi 2013-08-14 16:05:41
no veď o to ide, po anglicky neviem ale po čínsky áno
 
seifi
U krajčíra / 1 seifi 2013-08-13 20:49:38
je tam toho príliš veľa; tu ľavú stranu by som vypustil a popošiel by som o 1 krok vľavo a dopredu; ukázal by sa viac driemajúci chlapík a bolo by zjavné, že hlavným motívom je skutočne krajčír, takto je to otázka
 
seifi
woman in black seifi 2013-08-13 20:39:29
to je čudné, za čínštinu mám -2 a za vyslovenie ...pôsobivé...+1 ; ako to tu funguje, veru neviem
 
seifi
woman in black seifi 2013-08-12 22:04:29
ℼ潤瑣灹⁥瑨汭㰾瑨汭㰾敨摡㰾瑳汹㹥筡潣潬㩲〣〰昰給潢祤琬扡敬搬癩甬ⱬ楬浻牡楧㩮㬰慰摤湩㩧細潢祤扻捡杫潲湵ⵤ潣潬㩲牴湡灳牡湥㭴潦瑮昭浡汩㩹牡慩ⱬ慳獮猭牥晩紻⼼瑳汹㹥猼牣灩
 
seifi
Svadba seifi 2013-08-12 21:55:36
ak by chlap pozeral na dámu, to beriem, takto je to s otáznikom - čo tam našli ? stovku ?
košeľa s krátkymi rukávmi u ženícha na svadbu sa nehodí - kto mu to povolil ?
 
seifi
to nevymyslíš, to je život seifi 2013-08-11 21:49:08
zhora by som to málinko orezal viac
 
seifi
hra so svetlom seifi 2013-08-11 13:37:19
rozmýšlam nad formátom, orez zo spodu (tmavé stromy) a zvrchu (po ten stožiar uprostred) ?
 
seifi
Údolie Totz seifi 2013-08-10 21:24:01
beriem , potom poviem, že si mal zmeniť stanovisko
 
seifi
... seifi 2013-08-09 21:43:00
dobrý nápad
 
seifi
večer pre dvoch seifi 2013-08-09 21:41:40
tvoja informácia www... je súčasťou kompozície fotografie; bez nej by to bolo ako tak vyvážené, pridaním na pravú stranu je to celé porušené; je to tam ako päsť na oko
 
seifi
Údolie Totz seifi 2013-08-09 21:29:08
zobral by som to viac u podlahy, chýba mi popredie; ako to píšu ? že krajina začína u špičiek topánok fotografa
 
seifi
salám párky seifi 2013-08-07 22:01:40
ja mám deti cez 30, v tomto smere žiadne pohoršovanie z mojej strany, len sa ti snažím povedať, že sám nevieš, kde budeš mať ty alebo tvoji blízki nastraženú mínu; to ti potom páchajúci incident len sucho povie, človeče, pre mňa to vôbec nie je dôvod na pohoršenie;
nie sme predsa všetci rovnako citliví / necitliví k rôznym prejavom ľudskej činnosti; ty tu zjedného búraš prijaté v tichosti pravidla hry; máš naviac, asi púšťaš nejaký lakmusový papier, tak sa treba ozvať, ak chceme, aby to tu fungovalo ako doteraz
 
seifi
salám párky seifi 2013-08-07 21:32:30
no, ide o to, či vieš podať stravu ako v 4., či 2. alebo dokonca 1. cenovej skupiny ; máš skúsenosti dosť, aby si to zvládol na 4 * hotel, ale ty si to práskol ako anatómiu tela; poznáš dedinské putiky, kde po 20 hod. nerozumie nikto nikoho akurát krčmár vie komu čo naliať a koľko zinkasovať ? asi by si tam po tej 20-tej neposlal dcéru po pivo do džbánku, však nie ? no a ty si z tohto hotela, kde je cenová kategória akej takej úrovni urobil bordel, aspoň na dnes večer; ak sa prekročia určité bariéry a každý si tu dá foto podľa chuti, tak sa to tu bude musieť zavrieť;
 
seifi
Shadow seifi 2013-08-06 22:01:34
natesno je to, ak si tam dal stoličku, tak potom nejaký kontext s tou riekou, a to chýba;
 
seifi
... seifi 2013-08-06 15:45:48
dobre kompozične, aj čb môže byť fajn, mňa trocha rušia tie konáriky;
 
seifi
Roháčske jazerá seifi 2013-08-05 09:25:28
potom si myslel prechodový ND filter ?
 
Stránok 386 z 523