ephoto profile wallpaper
Pitchka

O mne

Niečo o mne: Moja technika: Canon 50D, Canon EOS 300, Bower UV. Velbon Ultra LUXi F. Canon 50 mm f 1,8
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Abstraktná fotografia, Digitálna čiernobiela fotografia, Experiment, Šport / Akcia, Tradičná čiernobiela fotografia,

Osobné údaje

Meno: Štefan
Priezvisko: Bielčik
Mesto: Myjava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2017-02-20 22:14:13
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: stefanbielcik@yahoo.co.uk
Web stránka: www.sproalfa.cz

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Pitchka
Farebny svet v hrsti Pitchka 2009-02-18 11:05:58
aj tu to je
https://galerie.fotografovani.cz/showphoto.php?photo=191321&password=&sort=1&cat=500&page=1

ale mas lepsie spracovanie

 
Pitchka
... Pitchka 2009-02-16 12:13:28
Skusal som aj tvar bez textury, ale vysledok...moc sa to k sebe nehodilo.... dik
 
Pitchka
... Pitchka 2009-02-16 10:02:09
AHA lol, je to odfoteny mur a ta, bol napis, ktory som mal v plane odstranit.... ale moze to tam byt, alebo nie :)
 
Pitchka
... Pitchka 2009-02-16 09:10:42
dik za nazor... ta cistota okolo nosa, pripadalo mi to fajn, urcite by sa to dalo spravit aj tak ze by tam bola nejaka ta textura....
napis na kraji je moj podpis teda aj nick
 
Pitchka
VILLA ADRIA Pitchka 2009-02-15 21:43:36
mne sa to paci, ale skoda ze to pada, inac by sa mi to nepacilo :)
 
Pitchka
koncept oznamka Pitchka 2009-02-15 21:03:31
na oznamko v poho
 
Pitchka
Do stvorca Pitchka 2009-02-15 19:33:20
zamer moze byt, ale treba na to upozornit, napr v nazve, alebo niekde. :) tak berem spat ten moj prvy koment :)
 
Pitchka
I see you Pitchka 2009-02-15 19:30:10
a ja ze co to aky smoke tam je a to je tam nejaky face... celkom zaujimave, ale nepaci sa mi pozadie
 
Pitchka
Do stvorca Pitchka 2009-02-15 19:04:38
skoda ze ruky ze sa vracaju do zaberu, tk dobraaa
 
Pitchka
Farebná obloha Pitchka 2009-02-15 16:58:19
TK slabou
 
Pitchka
... Pekné ráno 4 ... Pitchka 2009-02-14 14:41:13
foto pekne, dal by som 7ky, ale zmen si napis na fotke, mne osobne sa nepaci :)

 
Pitchka
McRealita Pitchka 2009-02-11 20:20:49
ta lava strana mi pride dost prazdna, skoda ze ujko sa nevosiel do zaberu, myslim ten spodok
 
Pitchka
Bitka naSlepo.... Pitchka 2009-02-11 20:18:13
aaauuu dobry postrech :)
 
Pitchka
Flying ... Pitchka 2009-02-11 20:16:04
dobry prechod do B&W, kompo sa mi moc nelubi....chcelo by to vadsiu dinamiku
 
Pitchka
.:ľadové veľryby:. Pitchka 2009-02-10 16:35:10
tiez by som tie hory dal prec, lodky v pohode
 
Pitchka
zlé časy Pitchka 2009-02-08 19:50:04
ale ale.... :)
 
Pitchka
.:nad Drietomou:. Pitchka 2009-02-07 15:42:15
pekne
 
Pitchka
Živé Kvety, Živý bič... Pitchka 2009-01-21 20:48:51
v pohode zaber
 
Pitchka
V zimných hmlách Pitchka 2009-01-21 20:30:53
nevhodne pocasie na takuto fotku
 
Pitchka
Chalúpka Pitchka 2009-01-20 22:05:30
ta neostrost, trosku schvalne
 
Stránok 7 z 24
1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 23 24