ephoto profile wallpaper
Pitchka

O mne

Niečo o mne: Moja technika: Canon 50D, Canon EOS 300, Bower UV. Velbon Ultra LUXi F. Canon 50 mm f 1,8
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Abstraktná fotografia, Digitálna čiernobiela fotografia, Experiment, Šport / Akcia, Tradičná čiernobiela fotografia,

Osobné údaje

Meno: Štefan
Priezvisko: Bielčik
Mesto: Myjava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2017-02-20 22:14:13
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: stefanbielcik@yahoo.co.uk
Web stránka: www.sproalfa.cz

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Pitchka
svet stromov Pitchka 2009-01-20 21:05:55
bolo to za pochodu - a preto take neostre, ISO asi dost vysoke, kludne mohlo byt na 100 :) Inac pohoda
 
Pitchka
matrix Pitchka 2009-01-20 20:28:56
celkom fajn
 
Pitchka
jesen Pitchka 2009-01-20 20:27:35
taka normalna cesta :)
 
Pitchka
PF 2009 Pitchka 2009-01-19 17:07:12
No cau :) To co ze mam 500 fotiek, to som nepochopil :) a neviem na co by sa mali tesit uzivatelia ???????
skus este raz :)
 
Pitchka
Západ slnka v okolí SL Pitchka 2009-01-10 17:50:25
vela oblohy, snazil by som sa zchytit viac zeme
 
Pitchka
Jezko junior Pitchka 2009-01-10 15:49:30
vrch ti chyba a na spodku mas vela miesta, zlepsit ostrost. Jezko je fajn :)
 
Pitchka
temne mesto Pitchka 2009-01-09 23:12:48
nice hdr
 
Pitchka
temne mesto Pitchka 2009-01-09 20:51:32
nice hdr
 
Pitchka
Frajer s vetrom Pitchka 2009-01-08 18:25:06
mozno vadsii zaber, moc male
 
Pitchka
PF 2009 Pitchka 2008-12-31 12:21:26
hehe, no skoro vypadol :)
 
Pitchka
Pohled do kraje Pitchka 2008-12-28 21:33:36
fajn
 
Pitchka
Podvečer na Beckove Pitchka 2008-12-28 21:24:12
chcelo by to lepsiu ostrost pri takomto zabere. celkom fajn
 
Pitchka
Bijou Pitchka 2008-12-28 18:31:44
farby ladia, nesedi mi horny crop, trosku moc
 
Pitchka
prijemny kupel Pitchka 2008-12-27 01:55:12
TK moc nevisla
 
Pitchka
Vianoce sa končia.... Pitchka 2008-12-27 01:54:36
ten nazov mi nic nepripomina konec vianoc, mozno tak bordel na ulici..... foto, celkom fajn, nic extra :)
 
Pitchka
vlny Pitchka 2008-12-27 01:52:26
v poho
 
Pitchka
Starý ořech Pitchka 2008-12-25 12:05:51
Pekny strom
 
Pitchka
pohľad z okna... Pitchka 2008-12-25 10:03:44
taha oci... ale v pohode
 
Pitchka
Fotr Pitchka 2008-12-24 11:03:18
Ta lava strana trosku prepalena, a pravu stranu by som viac orezal
 
Pitchka
jéééé je je Pitchka 2008-12-24 10:54:09
ale ale, dobry moment
 
Stránok 8 z 24
1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 23 24