ephoto profile wallpaper
Pitchka

O mne

Niečo o mne: Moja technika: Canon 50D, Canon EOS 300, Bower UV. Velbon Ultra LUXi F. Canon 50 mm f 1,8
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Abstraktná fotografia, Digitálna čiernobiela fotografia, Experiment, Šport / Akcia, Tradičná čiernobiela fotografia,

Osobné údaje

Meno: Štefan
Priezvisko: Bielčik
Mesto: Myjava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2017-02-20 22:14:13
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: stefanbielcik@yahoo.co.uk
Web stránka: www.sproalfa.cz

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Pitchka
Priserak v strede, so srdieckom Pitchka 2008-12-20 09:32:40
Vadia mi tie bodky, chcelo by to pekne ciste
 
Pitchka
Matka a syn Pitchka 2008-12-14 19:16:39
ale aj v pohode
 
Pitchka
Squash Pitchka 2008-12-14 19:15:19
nie spoza... polozeny v kute a na samospust :)
 
Pitchka
stromy Pitchka 2008-12-14 18:59:36
nice
 
Pitchka
Stuzkova - Baywatch Pitchka 2008-12-14 10:27:16
som za s Daenis
 
Pitchka
Nerovný súboj Pitchka 2008-12-14 10:23:42
ostrost :(
 
Pitchka
Marco Pitchka 2008-12-08 20:18:09
do albumu, nie sem
 
Pitchka
asimetria Pitchka 2008-12-08 20:17:43
uplne by som inac komponoval. Urcite by som spodok dal prec, pockal by som si na ine, lepsie svetlo
 
Pitchka
Charlie II Pitchka 2008-12-08 20:08:51
pekne, ale domakal by som upravu najme okolo psa
 
Pitchka
krivky Pitchka 2008-12-07 21:06:51
sorac ale eeee
 
Pitchka
zapad slnka Pitchka 2008-12-07 21:04:52
skoro ako sopka, ujde
 
Pitchka
lighthouse family Pitchka 2008-12-07 20:54:19
v pohode
 
Pitchka
Cestou na sivý vrch... Pitchka 2008-12-02 20:35:26
taky nijaky zaber
 
Pitchka
pokušenie študenta Pitchka 2008-11-30 22:18:48
zaujimave napad, spracovanie sa mi moc nepaci, dal by som viac pokusenie - baby, cigarety atd A este by som dal priamy zaber na stol
 
Pitchka
Tanečník Čapášu Pitchka 2008-11-30 22:13:55
kriva podlaha, bacha na to
 
Pitchka
Sám v tieni Pitchka 2008-11-30 20:07:43
v pohode
 
Pitchka
skuska HDR Pitchka 2008-11-30 19:58:03
HDR v poho, vycisti oko, zlepsi kompo
 
Pitchka
Maják Pitchka 2008-11-26 19:49:11
ta obloha je akosi doj....a, ostatne sa mi paci
 
Pitchka
matterhorn povodny Pitchka 2008-11-26 19:31:48
malokedy spicka neni v oblakoch....TK trosku slabsie
 
Pitchka
Ziarim v tme :) Pitchka 2008-11-24 00:32:20
fajn usmev. Skoda Tk
 
Stránok 9 z 24
1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 23 24