ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
hracky pre v chlapcov sunajn 2011-08-07 02:21:24
Šumné veľké auto pre amíkov s malým...
 
sunajn
Srdce sunajn 2011-08-06 00:53:23
Toto je fajn
 
sunajn
Čechomor sunajn 2011-08-05 21:11:16
...že kolega... Kóľka pocta
 
sunajn
Wanastowi Vjecy sunajn 2011-08-05 20:15:50
Aj ken get fakisfekšn
 
sunajn
Mäsiarka sunajn 2011-08-05 18:35:31
Držala očistnú hladovku, to preto
 
sunajn
Dexempo šupoplex sunajn 2011-08-05 12:43:24
jj, občasné úlety sú žiadúce...
 
sunajn
koliesko sunajn 2011-08-05 09:38:41
Simily - https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/6e/Underground_street_sign.jpg/220px-Underground_street_sign.jpg
 
sunajn
... sunajn 2011-08-04 20:37:04
Ktorú fotku? Tvoju alebo tú s tou nahou babou?
 
sunajn
... sunajn 2011-08-04 19:32:51
Ok. Ešte raz. (bez urážky) Začnem Tvojou vetou..

. U tejto fotky fakt nerozumiem o co ide, ked by tam bol v zabere aj ten kvet co sa ide polievat tak to uz by to bolo o niecom inom, tak je to vytrhnute z deja...

Tak sa Ťa pýtam: čo Ti hovorí, lebo! Tak ako u tejto fotky.., keby bol v zábere chlap, posteľ, lekár, môžeš vedieť o čo ide. Ale takto nevieš. Je tam iba holá baba. Viem, nazýva sa to akt, ale stále je to iba holá baba a fotka nič neoznamuje, tak ako tu v tomto prípade. Aj keď, toto by som kľudne nazval, modelová situácia...

Už rozumieš o čo mi ide? Lebo takto, niekam vojsť do galérky a nechať takýto koment, to je ako niekam vojsť len aby som tam mohol napľuť alebo aspoň povedať - Pchéé!
 
sunajn
Raňajky sunajn 2011-08-04 00:57:02
Na raňajky rebierka... nieje to ťažké na žalúdok?
 
sunajn
... sunajn 2011-08-04 00:43:20
Heh. A myšlienke tejto fotky rozumieš? Čo Ti hovorí? Lebo mne nič, tak ako táto a spústa iných...

www.ephoto.sk/fotogaleria/hodnotit-fotografiu/213816/zdenka/
 
sunajn
Dexempo šupoplex sunajn 2011-08-03 19:54:29
A koště?
 
sunajn
Wanted for... sunajn 2011-08-03 18:41:40
Vidíš pravú ruku a je to rameno
 
sunajn
Večer vietor v meste sunajn 2011-08-03 09:51:03
PS: K tomu a) keď to vidno na monitore, znamená to, že to niečo, tam je, predsa! Tlačiareň môže byť dobrá, ale nemá taký fíling ako monitor.
 
sunajn
Večer vietor v meste sunajn 2011-08-03 09:47:39
b) e_ééé... ja som podobne ako Lenin. On je večne živý a ja zase mladý
 
sunajn
Kde plynie čas pomaly ... sunajn 2011-08-02 20:53:41
Počuj neverím! Neverím, že už pri prvých pupencoch a rumenci v tvárach si bol vo švajci...
 
sunajn
Večer vietor v meste sunajn 2011-08-02 20:49:20
a) Alebo tlačiareň je Béčková, lebo nezachytí tie jemné nuansy takej tej svetelnej glórie...

b) alebo starnem aj ja trepem dve na tri...

c) Pán Boh vie...
 
sunajn
Kde plynie čas pomaly ... sunajn 2011-08-02 17:55:01
jj a ešte navrch tie kameňom prikryté strechy...
 
sunajn
Dovolenková sunajn 2011-08-02 13:09:25
Tak potom dupľom nesmie byť pukel!
 
sunajn
na sklonku dňa v Labine sunajn 2011-08-02 03:04:54
Šumné
 
Stránok 143 z 316