ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Summer ´80 sunajn 2011-07-30 12:24:31
Dohodnúť sa s mamou na zrušení sklenníka..? Tá by ma asi hnala... Myslel som vo fotošope

A istvic je protivák... teraz aj ja bojujem s týčkami
 
sunajn
Skokan sunajn 2011-07-30 07:56:34
Brucele
 
sunajn
v Chorvátaku 5 sunajn 2011-07-30 07:53:24
Fíha 5
 
sunajn
Chorvátsku 4 sunajn 2011-07-30 07:53:02
Fíha 4
 
sunajn
v Chorvátsku 3 sunajn 2011-07-30 07:52:43
Fíha 3
 
sunajn
v Chorvátsku 2 sunajn 2011-07-30 07:52:21
Fíha 2
 
sunajn
v Chorvátsku 1 sunajn 2011-07-30 07:52:01
Fíha 1
 
sunajn
Nože pusť ešte kúsok ... sunajn 2011-07-30 07:40:23
Má svoj odborný názov: Puntík!
 
sunajn
cold breeze sunajn 2011-07-29 11:14:02
Super
 
sunajn
Before the Zero Day sunajn 2011-07-29 11:13:21
Parta hic. Viac miesta hore aj dole
 
sunajn
Leo sunajn 2011-07-29 11:01:23
Maršal by nebol?
 
sunajn
Friderika sunajn 2011-07-29 10:55:13
Šumné hajkí
 
sunajn
Dj Shamell sunajn 2011-07-29 10:54:28
Šumné, len to popraskanie pod rukov v strede by som prosil viac nadroliť, asi vo veľkosti päste.
A to máš plagin, alebo ozajstné sklo?
 
sunajn
Bastei v mlze sunajn 2011-07-29 10:44:28
Ako majo_v
 
sunajn
Bastei v mlze sunajn 2011-07-29 10:44:05
Súhlas
 
sunajn
Lucka sunajn 2011-07-29 02:02:55
Šumné
 
sunajn
Podvečer na lúkach sunajn 2011-07-27 00:50:47
Jój! Na kávu ne.
 
sunajn
Vretienka sunajn 2011-07-26 22:05:30
Šumná mašinka bol ten Olympus. To bol osud, aby si nezlenivel a všetko fotil len kompaktom a na zrkadlá by prach padal... Fotka šumná
 
sunajn
Zdradené srdce sunajn 2011-07-26 13:25:42
Tu trávu by som skoro celú ufikol. Ináč šumné
 
sunajn
opona sunajn 2011-07-26 13:23:11
Som rozklikol... a čo?.... a smájlika som zabudol dať...
 
Stránok 145 z 316