ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Canoon s L-kovým sklom sunajn 2011-08-02 02:57:50
Tatatatata... dole,dole... Tak sme sa strieľali kedysi. a kto to bol? Šak preca vojnový fotograf sa im ríka, nééé? Tak čo sa toľko optávaš?

Fotka fajn.
 
sunajn
Večera na terase sunajn 2011-08-02 01:53:26
Nerozumeli sme sa. Mám na mysli, že nevidno samotný produkt "večeru" iba dielču časť a tá môže byť, tak obedom, ako aj neskorými raňajkami. Keď si prečítam nejaký názov, ktorý je vlastne oznamom, tak očakávam, že uvidím to, čo je v ozname. To je - večeru a terasu! Či už pohľad na samotný produkt, ktorý pokračuje niekam výhľadom na more, či hory a tým naznačuje tú terasu. Alebo pohľad na rodinu - skupinku ľudí a stmievanie sa, sviečky, apod. Proste, tu zase atmosféru večere.

Tu by som to nazval, niečo ako napr. ... a k jedlu dobré vínko... alebo také dačo, lebo to víno je vlastne ústredným bodom obrazu. Ďalej, ten lakeť preč. Keď už tak celú postavu pri stole...
 
sunajn
Hm, až  tam hore ??? sunajn 2011-08-02 01:31:19
Šumné. ... Vyzerajúc ako zo športového módnika ... mu závidiš, čóó??
 
sunajn
Voda, hory a história stretli sa sunajn 2011-08-01 21:07:58
No miesto ľudí nejaké jazerné panny by bodli
 
sunajn
Voda, hory a história stretli sa sunajn 2011-08-01 21:05:26
Niééééé... stačí bochník syra
 
sunajn
Voda, hory a história stretli sa sunajn 2011-08-01 21:02:14
Kľud. Ale zase na iné miesta máš vychodený chodník
 
sunajn
Večer vietor v meste sunajn 2011-08-01 20:02:14
c) asi budú rodina
 
sunajn
Keď dvaja robia to isté... sunajn 2011-08-01 12:19:50
A toto si odpovedala aj mame, keď si mala 5 rokov??!!!
 
sunajn
Na prechádzke sunajn 2011-08-01 12:13:19
Voda sa Ti vyleje. A máš to aj na inej fotke krivo. Chápeš?
 
sunajn
Večera na terase sunajn 2011-08-01 12:09:16
Nie, gýč to nie je! Ale nevidno prakticky nič. Veď si pozri fotky s jedlom a hotovými jedlami...
 
sunajn
...z pohľadov do dieľne... sunajn 2011-07-31 13:23:26
Celkom ujde
 
sunajn
Na prechádzke sunajn 2011-07-31 12:25:22
jj
 
sunajn
Večer vietor v meste sunajn 2011-07-31 11:55:56
a) Nevidíš, lebo v návode sa píše, že monitor treba občas aj umyť!

b) Máš starší model a nemá ešte vycibrené pozorovacie uhly...

c) Vidím to na mojom laptope. Ako nakláňam displej, tak sa mi zjavuje a mizne oštempľovanie.

d) keď budem veľký, aj ja si kúpim EIZO! A taký, čo bude bez pozorovacích uhlov...
 
sunajn
Šidielko sunajn 2011-07-31 11:14:50
A redakcia robí mŕtveho chrobáka
 
sunajn
Kvet wb sunajn 2011-07-31 00:35:09
To wb znamená weľmi biedne?
 
sunajn
Keď dvaja robia to isté... sunajn 2011-07-31 00:31:46
Tajomstvo PS: A kde si bola tak dlho?
 
sunajn
Masaj ako lusk sunajn 2011-07-30 19:16:34
Aha ho, vyskakovač... a dobre odfotený
 
sunajn
Nože pusť ešte kúsok ... sunajn 2011-07-30 14:41:30
Áno, ja viem, som technický typ. Mám doma aj kombinované áčky...
 
sunajn
Summer ´80 sunajn 2011-07-30 14:33:36
Preto Ti to nemôže propomínať roky 60.
 
sunajn
Summer ´80 sunajn 2011-07-30 12:25:56
He! Otázka je, či si tu už bol, v rokoch 60tych...
 
Stránok 144 z 316