ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
ďalší deň sa končí... sunajn 2011-01-12 18:34:35
Nezavidiš. Lebo by si prišiel tu a tu potom by si zavidel tým čo sú v UK
 
sunajn
ďalší deň sa končí... sunajn 2011-01-12 18:32:45
 
sunajn
JAZERO-VRÁBLE sunajn 2011-01-12 15:21:54
Tečie pod ľadom
 
sunajn
Arttileria_1 sunajn 2011-01-12 15:19:30
Pane, prijmi naše dary...
 
sunajn
... sunajn 2011-01-12 15:00:39
Trochu viac sivé, než sa žiada, ale šumné.
 
sunajn
ďalší deň sa končí... sunajn 2011-01-12 14:53:20
Ale čosi? Politici nám ho osladzujú dosť...
 
sunajn
Atiart junior III. sunajn 2011-01-12 03:15:08
Nie nie. To sú rozšafné hviezdy.
 
sunajn
Fly IX sunajn 2011-01-12 03:05:24
Tak zavel. Všetci plavky dole a Ty cvakaj.
 
sunajn
Hohe Wand (pre SteveSa) sunajn 2011-01-11 02:57:49
Šumné.
 
sunajn
Atiart junior IV. sunajn 2011-01-11 02:40:35
Šumné bubny, aj ten fešák naľavo... Škoda, že ho mrco neukáže viac
 
sunajn
Atiart junior III. sunajn 2011-01-11 02:34:02
Aj tento je suprový, akčný záber. A ajn mejdn už nespieva, už lieta s veľkými mašinami ako pilot. Asi preto tam má ten samaľot.
 
sunajn
Atiart junior II. sunajn 2011-01-11 02:30:41
Gud ékšn
 
sunajn
Atiart junior  I. sunajn 2011-01-11 02:29:07
Fajn fotečka. Aj s tým zacláňačom vpredu
 
sunajn
G.M.B. sunajn 2011-01-11 02:23:43
Aj baby s tým suhlasia?..
 
sunajn
Atiart junior sunajn 2011-01-11 01:31:07
Snažím sa!.. skromne poznamenávam...
 
sunajn
Atiart junior sunajn 2011-01-11 01:22:40
Sladká nevedomosť...
 
sunajn
A nastalo zatmenie sunajn 2011-01-11 01:20:01
Hold ťažká voľba. Nezávidim
 
sunajn
Fly IX sunajn 2011-01-11 01:18:08
Ale v Tvojom bazéne, čo?
 
sunajn
Vera sunajn 2011-01-10 09:52:00
 
sunajn
A nastalo zatmenie sunajn 2011-01-10 09:11:35
Vŕŕŕŕ! Písal som, že rád by som poradil, ale s niekým si si ma splietol, lebo ja nemám Tamrpn 70-200. A že ja som zase špekuloval nad Tokinou 70-200.
 
Stránok 197 z 316