ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Vera sunajn 2011-01-10 09:08:57
Akurát teta šumná...
 
sunajn
A nastalo zatmenie sunajn 2011-01-09 23:32:07
Dostal si odpoveď do SS?
 
sunajn
SUPERNOVA sunajn 2011-01-09 16:14:53
Máš to u mňa ako vo švajčiarskej banke
 
sunajn
Zimná krajinka sunajn 2011-01-09 16:01:55
Šumné
 
sunajn
Hned lepsie pocujem... sunajn 2011-01-09 15:59:10
 
sunajn
na lyžovačke sunajn 2011-01-09 15:55:24
Po pol litri? Lebo sa rehocú poriadne...
 
sunajn
SUPERNOVA sunajn 2011-01-09 15:53:20
Tak sa obráť aj za mňa
 
sunajn
Hned lepsie pocujem... sunajn 2011-01-09 15:36:15
PS: Ako sa do hory volá, sám do nej padá! Červená bledne na rúžovú
 
sunajn
Hned lepsie pocujem... sunajn 2011-01-09 15:34:21
Ja viem, len som čakal či Ty nato prídeš ..... alebo: a ja, že čo mi tam neštimuje?
 
sunajn
Hned lepsie pocujem... sunajn 2011-01-09 15:30:53
Ale ja nie som ešte dospelák, béé, bééé...
 
sunajn
pri sviečkach sunajn 2011-01-09 14:58:09
Chvíľka poézie... Balada!
 
sunajn
krčmová.. sunajn 2011-01-09 14:55:48
Teraz som sa vykúúpal, ta čóó ešte chcéš, móre?
 
sunajn
10 sestier sunajn 2011-01-09 14:53:14
A nemala?
 
sunajn
10 sestier sunajn 2011-01-09 14:52:41
Šumné
 
sunajn
kaplnka 2 sunajn 2011-01-09 14:45:14
Šumné, ale bárs natesno bilding a natur. Pre mňa
 
sunajn
ideme na čučo? sunajn 2011-01-09 14:42:41
Nevidíš tie jemné črty?
 
sunajn
ideme na čučo? sunajn 2011-01-09 14:41:43
Ani očipuiči ani malagelo, a potom aby sa nám robiť chcelo... Túúúúdle!
 
sunajn
čo teraz.. sunajn 2011-01-09 14:37:53
Ako chceš budovať nové ephoto na skornatelých užívateľoch? Veď aj kapčoši ostali kapčošmi...
 
sunajn
vlek sunajn 2011-01-09 14:30:23
UF, to vyzerá ako v kovošrote. Ale majú tam pekné svetlo
 
sunajn
na lyžovačke sunajn 2011-01-09 14:27:57
Keby nemali červené líca poviem, že to v ateliéri fotené. Alebóóó... si im ich pošúchal, alebóóó... dal hriatuo
PS: Odkiaľ poznáš Džennifer Aniston, to je tá vľavo, že?
 
Stránok 198 z 316