ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
100 sunajn 2011-01-03 03:34:16
Neviem ako je možné, že som o tomto nedostal vyrozumenie?! Žalujem ephoto za nemajetkovú újmu
 
sunajn
chlapec a pes sunajn 2011-01-03 03:15:16
Trošku viac zosvetliť, trošku viac rozostriť, trošku menej kontrastu. Čudujem sa, že to nikto nezbadal, do očí bijúce
https://www.youtube.com/watch?v=vAlR9JWULEw&feature=related
 
sunajn
go up sunajn 2011-01-03 03:03:35
Zolo Ty ani nevieš koho si odfotil... Ale napoviem... Ten letáčik je tesne pred vrcholom... čižééé? Nič? No predsa VRCHOLOVÝ ŠPORTOVEC!
 
sunajn
go down sunajn 2011-01-03 02:58:12
Šumné a jasné. Panbožková kravička-pivárka, keď po jačmeni sa presúša
 
sunajn
včela sunajn 2011-01-03 02:54:32
Áno, šumný záber na šumnú robotnicu
 
sunajn
Sandruš sunajn 2011-01-03 01:34:39
Áááá... až také zlé to nebude...
 
sunajn
... sunajn 2011-01-03 01:26:48
Éj kravka, že Ty si na cudzej paši bola...
 
sunajn
THE DOGFATHER sunajn 2011-01-02 19:17:12
Clapík dume... Ani farbu nemám, šumím a ešte aj retiazku mám zle natočenú...
 
sunajn
psina sunajn 2011-01-02 19:06:39
Čo si sťažuješ? Ja kačičku nemám, ale mám suseda, čo je na mňa pes
 
sunajn
... sunajn 2011-01-02 18:39:07
SONY sekeru!
 
sunajn
len tak sunajn 2011-01-02 18:05:44
Ááále on s tým neotravyje! On si v tom libuje!
 
sunajn
len tak sunajn 2011-01-01 14:13:40
Nie, len im chýba to čo Tebe! Zatrpknutosť
 
sunajn
Pre Mirojana a Fotografika I. sunajn 2011-01-01 13:55:58
Čááááf... ak nezabudnem, tak Ti k večeru zabrinčím na móbilek. Zatiaľ PF2011
 
sunajn
Pre Mirojana a Fotografika I. sunajn 2011-01-01 12:48:49
Véľmi šumné, pôsobivé... Akurát začínam pochybovať o Tvojej identite. Ty si samý motýľ a žiadna krava. Takže Tvoje pravé meno asi nebude Milka. Nebudeš Ty Emanuel?
 
sunajn
Veronika.... sunajn 2010-12-31 04:47:30
Fajný záber. Nemať ten mobil v ruke, tak to môže byť fotka kľudne aj z 20tich rokov minulého storočia.
 
sunajn
Novorocny vins sunajn 2010-12-31 04:40:17
Ďakujém. Anka aj Tebe s rodinkou krásne svetlo.
 
sunajn
Future Films sunajn 2010-12-30 12:20:14
Čerta starého si vystrihoval a potom prilepoval! Máš doma bordel na stole, prišiel si nacinkaný, zakopol oň a náhodou aj cvakol fťákom. Za to sa nemusíš hanbiť. Šák není si prvý áni posledný...
 
sunajn
Outside sunajn 2010-12-30 03:11:17
Niektoré veci sú proste mimo Tvojho ch(ň)ápania. S tým sa zmier.
 
sunajn
...neviem čo skôr... sunajn 2010-12-30 02:41:26
Hlavne keď ma sekíruje
 
sunajn
Winter time sunajn 2010-12-29 15:01:24
jj. Hlavne druhý a tretí
 
Stránok 200 z 316