ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Hned lepsie pocujem... sunajn 2011-01-09 14:17:05
Pod tmavočervenými jeřabinami, zahynul motýl medzi karabynami... spieva sa v jednej pesničke a tu máš pomarančové...
 
sunajn
Hned lepsie pocujem... sunajn 2011-01-09 14:13:18
Šumná úroda aj oberač. A ako sa volajú tieto guličky? Aj ja také chcem, lebo na pravé ucho slabšie počujem.
 
sunajn
dokumentačná sunajn 2011-01-08 16:24:01
Úlovok áno, lovca posúdiť neviem
 
sunajn
dokumentačná sunajn 2011-01-08 15:06:30
Takže tú ste mali v nedeľu plnenú na obed
 
sunajn
dokumentačná sunajn 2011-01-06 19:00:48
Fajná... akčná...
 
sunajn
Srnčia ruja sunajn 2011-01-06 15:03:45
Áno celé a neotvorila to ani Opera ani IE
 
sunajn
Srnčia ruja sunajn 2011-01-06 14:56:25
jj, mač mó
 
sunajn
PF 2011 sunajn 2011-01-06 13:20:13
Deni-Zuni, aj Tebe krásne svetlo... Občas aj v hľadáčiku
 
sunajn
Ľadové kvety sunajn 2011-01-06 13:15:31
Málinko jemne kontrastu by som pridal inak veľmi šumné
 
sunajn
Zaujaty... sunajn 2011-01-06 13:13:39
Šumné, že sa pokúšaš, ale podľa mňa to ešte nieje hajkí. Skôr mi to tonalitou pripomína foto od kolegu mrca. Ale fotka, ako taká je fajn
 
sunajn
Srnčia ruja sunajn 2011-01-06 12:45:20
Požadovanú stránku sa nepodarilo nájsť
 
sunajn
° sunajn 2011-01-06 00:26:42
Len či si zasiala?
 
sunajn
Monča aj s lanom sunajn 2011-01-06 00:16:57
No ale nemám kde dať 7ky
 
sunajn
Zamrznuta a sama.. sunajn 2011-01-06 00:14:42
Zmrznutá chuť horúceho čaju a chutného džemu na teplej vianočke
 
sunajn
Má sedemnásť a rada lozí ... sunajn 2011-01-05 22:33:23
A múdry človek sa opýtal. Aký je v tom rozdiel keď Ti to kole oči?
 
sunajn
neúprosný čas sunajn 2011-01-05 22:29:27
Áno počul som o tom. Vraj kedysi dávno bol pri nich slovák a oni sa mu z čutory, slivovice napili...
 
sunajn
Nieco na zahriatie... sunajn 2011-01-05 00:58:22
Až ma štípe. Dúfam, že nie dvakrát...
 
sunajn
Monča aj s lanom sunajn 2011-01-04 23:02:16
Súhlas! Mač mó betr
 
sunajn
Má sedemnásť a rada lozí ... sunajn 2011-01-04 23:00:25
Ktosi múdry mi raz pod fotku napísal - za taketo ´vytvory´ sa u nas doma klikuje na seikenoch - s tlesknutim ... - neostáva mi, len súhlasiť! Len to kus pozmením.

za taketo ´retuše´ sa u nas doma klikuje na seikenoch - s tlesknutim ...+ kolečko okolo baráku... Na rukách!
 
sunajn
Matterhorn - veľký z malého ... sunajn 2011-01-04 17:43:21
Orientácia obrázku: 1
Vytvorené: 2011 1 3 16 0 2
Popis obrázku: OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Vstupné zariadenie: OLYMPUS IMAGING CORP.
Model vstupného zariadenia: SP320
Aplikácia: Adobe Photoshop CS3 Windows
Doba expozície: 0,0125
Číslo F: 8
Program expozície: 1
Rýchlosť ISO: 64
Odchýlka expozície: 0
Max. hodnota clony: 2,97
Režim merania: 5
Svetelný zdroj: 0
Blesk: 16
Ohnisková vzdialenosť: 24
Špeciálne spracovanie: 0
Režim expozície: 1
Vyváženie bielej: 0
Pomer digitálneho zoomu: 0
Typ scény: 0
Zosilnenie signálu: 0
Kontrast: 0
Sýtosť: 0
Ostrosť: 0
 
Stránok 199 z 316