ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
...neviem čo skôr... sunajn 2010-12-29 14:36:26
Áno, to môže byť zábava dobrá, ale ozaj len tam kde je viac aktérov. My dvaja s maželkou...
 
sunajn
...neviem čo skôr... sunajn 2010-12-28 22:10:18
Darčeky sa majú rozbaľovať pomaly s rozvahou. Človek má čas pripraviť sa, aby neukázal sklamanie
 
sunajn
...neviem čo skôr... sunajn 2010-12-28 22:09:43
Darčeky sa majú rozbaľovať pomaly s rozvahou. Človek má čas pripraviť sa, aby neukázal sklamanie
 
sunajn
ephoťáci v akcii sunajn 2010-12-28 21:56:54
Hlavne, že ste sa vrátili živí a zdraví a nestratili chuť robiť ďalšie fotovýpady
 
sunajn
...neviem čo skôr... sunajn 2010-12-28 21:50:36
Sadni si, a klíďo píďo. Vianoce už boli a okrem toho, to sú sviatky pokoja...
Takže ešte raz... nadýchnuť...
 
sunajn
Do kapustnice... sunajn 2010-12-28 15:54:41
A možno sa podelili
 
sunajn
Súčanský chotár sunajn 2010-12-28 15:48:18
Aj aj
 
sunajn
Vianočná sunajn 2010-12-28 02:57:47
Neskoro ale predsa. Aj Tebe Deni.
 
sunajn
punk sunajn 2010-12-28 01:58:23
Pekný kohútik...
 
sunajn
Preteky  s vetrom sunajn 2010-12-27 02:17:48
Horší prípad je keď chcem bodovať a neviem
 
sunajn
Na volebnej kadidátke... sunajn 2010-12-27 02:14:11
Keď k Tebe človek nakukuje nakukuje a nič nové. Tak prestane okukovať a bác, Ty ja na truc vložíš pár fotečiek.
 
sunajn
Prosí si niekto čajík? sunajn 2010-12-24 21:36:14
Keksík si už mal a teraz čajík ochutnaj...
Mal si zakričať: u_uúúú, vyletí vtáčik.... aby nám venovala pohľad
 
sunajn
Mathilde .... sunajn 2010-12-24 20:30:36
https://www.youtube.com/watch?v=rxxdX22dsTA

alebo

https://www.youtube.com/watch?v=KZy8HePPWk8&feature=related

 
sunajn
Jáááj nééé - ta potom dobre nóó sunajn 2010-12-17 12:32:27
To bude asi tým. Navrhujem, aby tomu komu to nejde kúpil Julo pivo. Hurááá nejde mi to
 
sunajn
Zahalená II sunajn 2010-12-17 12:24:31
Ako atti
 
sunajn
Jáááj nééé - ta potom dobre nóó sunajn 2010-12-17 01:35:50
Ďakujem. A ako to, že Ti to dalo možnosť známkovať? Keď pišém ja niekomu pod staršiu fotku, tak sa mi známkovanie nezjavuje.
 
sunajn
SK8 IS GR8 II sunajn 2010-12-17 01:28:19
Aj vrecko s trávou by mu pristalo...
 
sunajn
sešn v mori sunajn 2010-12-16 10:23:08
PS: TK malo byť 6.
 
sunajn
Maco sunajn 2010-12-15 11:24:38
Šumné, ale ja by som 3ri 7ky nedal. To si Ty?.. Je to jedno vlastne... Dotyčný vypil veľa rúžového šumivého, lebo ešte aj okové bielka vlastne nie sú bielka, ale rúžovielka Takže tam bod dole a tým pádom ide u mňa aj impaktos dolos 6-7-6 by som dal
 
sunajn
sunajn 2010-12-14 01:00:21
Slza v krajine nekrajine. Šumná.
 
Stránok 201 z 316