ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Krajina sunajn 2010-12-02 21:22:47
A veruže nestačí. Alebo potom vypni bodovanie :)
 
sunajn
Paparazzi? sunajn 2010-12-02 21:21:18
Moja hruď sa nadmýcha pýchou... :)
 
sunajn
začíname spolu advent IV sunajn 2010-12-02 21:19:40
A aj si vravím... kukaj na ňu! Foťáčik maličký, nenápaný a sklo, čo vydá aj za dva a pol, takých foťáčikov. :)))

Je šťastie mať pri sebe ľudí čo nosia svetlo... :)
 
sunajn
Srdce II sunajn 2010-12-02 20:36:51
Ja som to mal na CD niekedy asi v 93ťom. :)
 
sunajn
Krajina sunajn 2010-12-02 20:30:42
jj, a hlavne ma zaujalo, že taký foťák a aký ´obrovský´ výstup z neho... :)
 
sunajn
Srdce II sunajn 2010-12-02 18:59:41
Ja pank moc ne, ale platňa od Mníšok kde je Aj voz rong sa mi páči a na vojne v 79 sme počúvali - God Save The Queen - od Seks pištoľs. To mi akosi vej uchu lahodí.
 
sunajn
The Ghost sunajn 2010-12-02 16:32:18
Keď je to prvá možnosť, tak sa jedná o fotografiu.
Ak druhá, tak sa jedná o ... a to nie je žiadné umenie, hlavne, ak viem stiahnuť mrte plaginov ktoré urobia veci od výmyslu sveta!!!
Takže taká veta ako - ´Doteraz som si myslel ze podstatny je vysledok´ - neobstojí, hlavne, ak sme na FOTOPORTÁLI. Kapíšto?
 
sunajn
začíname spolu advent IV sunajn 2010-12-02 16:23:17
Zaujímavé. Pozerám, že sklo máš fajne.
A čo, skúšala skúšala?
 
sunajn
sunajn 2010-12-02 01:53:22
Podľa mňa to robí tá selekcia, lebo pozadie je až potom...
 
sunajn
sunajn 2010-12-02 01:51:41
Nastavíš foťák na tatatatata a do toho skočíš
 
sunajn
začíname spolu advent III sunajn 2010-12-01 23:13:52
Krivky sú dobrá vec, ale tam už človek ozaj musí vedieť, kde a ako pritlačiť :))
 
sunajn
začíname spolu advent II sunajn 2010-12-01 23:10:38
No skamarátiť sa s fotošopom a... Obraz - Prisposobenie - Úrovne a pravým bežcom potiahnuť doľava, až k histogramu. A môžeš zľahka aj stredným bežcom doľava kúsok.
 
sunajn
začíname spolu advent III sunajn 2010-12-01 20:40:15
Šumné, ale pouvažuj nad tým kamarátstvom s fotošopom :)
 
sunajn
začíname spolu advent II sunajn 2010-12-01 20:37:20
...oko vidí... :)
 
sunajn
začíname spolu advent II sunajn 2010-12-01 10:38:47
Šumné, ale... s fotošopom sa nekamarátiš?
 
sunajn
začíname spolu advent II sunajn 2010-12-01 10:34:01
Advent je začínať... (počul som v rádiu) :)
 
sunajn
spadol z neba sunajn 2010-12-01 10:31:04
Skôr skáče bezhlavo :)
 
sunajn
Srdce I sunajn 2010-12-01 10:24:17
Po francúzky, prosím.
 
sunajn
Spadla z oblakov sunajn 2010-12-01 01:16:41
A bielu si čo nepovážil?
 
sunajn
Srdce I sunajn 2010-12-01 01:05:39
A kedy bude ten správny čas. Mysli radšej na traktor, lebo máš horrorové sny, jak tak kukám. :)
 
Stránok 203 z 316