ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Penový kúpeľ sunajn 2010-11-30 21:57:17
Však Ťa napadá dosť kravín, ktoré v konečnom dôsledku ani kraviny niesu, ale také pekné počitaníčko. :)
 
sunajn
Penový kúpeľ sunajn 2010-11-30 21:52:22
I áááá no I áááá no. :)
 
sunajn
Penový kúpeľ sunajn 2010-11-30 20:46:57
I ááá I ááá
 
sunajn
Namaste ! sunajn 2010-11-30 17:13:57
Väčšiu ´múdrosť´ som ešte nepočul.
 
sunajn
Escape sunajn 2010-11-30 17:09:17
Blbý nie si, ale lenivý. Lebo vidno, že ich jedna mater mala. :)
 
sunajn
Láska III sunajn 2010-11-30 16:59:39
Hej, ale snajper nevytiahne svoju flintu pri domácej hádke. :)
 
sunajn
Namaste ! sunajn 2010-11-30 10:31:52
Autor bude najpravdepodobnejšie zbrojar, preto tie ´železa´.
 
sunajn
Helmut a slečna sunajn 2010-11-29 22:56:30
Pult je rovno, čo nevidíš?
 
sunajn
modrá Morava sunajn 2010-11-29 22:50:52
Ovladač som si nechal, lebo pasuje na D80. https://www.megafoto.sk/Nikon/ML-L3
Ja som zaňho dal tiež asi toľko.
 
sunajn
modrá Morava sunajn 2010-11-29 21:09:23
Aha, tak! Samaratitánsky počin, od kolegu. Skoro. :)) Tiež som predal kámošovi začiatkom leta svoju D40ku (Peniaze ešte nemám). Nechal som si iba diaľkové ovládanie. :)
 
sunajn
modrá Morava sunajn 2010-11-29 14:33:23
Holt vacsie mesto...
Inac, to dajte preplatit Vasmu kolegovi. K fotaku bolo danych 10 bodov na vycistenie cipu. ZADARMIKO!!! :))
 
sunajn
modrá Morava sunajn 2010-11-29 14:31:13
Aj nabuduce. :)
 
sunajn
Veselá sunajn 2010-11-29 13:29:41
Nie, ale takto sa budu rehlit z nas. :))
 
sunajn
modrá Morava sunajn 2010-11-29 13:27:19
V servise za 10 euri na pockanie. Aspon u nas v KE.
 
sunajn
večerné Apollo sunajn 2010-11-29 13:17:56
To tak vo vyssich kruhoch :)
 
sunajn
večerné Apollo sunajn 2010-11-29 13:16:58
Na 1.x da sa. :)
 
sunajn
Rapsodia v modrom sunajn 2010-11-27 13:28:05
Pravdu vravis colego. Len ozrejmi mi ako pocity mozu znizit TK. Kompo a Impakt hej, ale TK?
 
sunajn
Divoka kocka sunajn 2010-11-25 18:12:02
:)
 
sunajn
"ephoťáci" pred Pražským hradom sunajn 2010-11-25 12:49:17
Tiež rád fotím odzemok... :)
 
sunajn
Grécka pohoda sunajn 2010-11-25 12:46:00
Dajak inak, ale aj tak dobre
 
Stránok 204 z 316