ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Nocna samota... sunajn 2010-12-14 00:55:39
Šumné. Neviem prečo ten systém nedáva možnosť hodnotiť aj neskôr. Toto je nedomyslenovymyslené!
 
sunajn
highkey sunajn 2010-12-09 23:28:52
A aké má kukadla... Šumné.
 
sunajn
piknik ,votrelci a,,, sunajn 2010-12-09 23:22:17
Tiež som fotil veveričku v Petrovom sade. Akurát, že ja mám machuľu...
 
sunajn
Pauzička sunajn 2010-12-09 23:13:56
Parádička, fotka pauzička. Akurát štvorec vyzerá inak. Máme tu predsa odborníka na štvorce, tak sa poraď.
PS: Teta má asi nejaké lepšejšie husličky...
PS2: Známky pošlem poštou, lebo tu nikde nevidím tlačítka. Ináč: trítájmssevn
 
sunajn
Rybačka. sunajn 2010-12-08 13:43:14
Šumná fotka. Nebojím povedať, umelecká.
(a body sa tu posielajú poštou?)
 
sunajn
Veselá sunajn 2010-12-08 13:37:54
To robí to moje osobné čaro predsa.
 
sunajn
mrco.relaxuje@neusiedler.at sunajn 2010-12-06 10:18:11
[reply0=zuzuliena]mam corpus, ze pije, ale nie stamprle :-)[/reply0]Fíha! Takže mrco si dáva rovno 100 gramov? ... No však, ako sa na poriadného chlapa patrí...:)
 
sunajn
S H A R K sunajn 2010-12-05 20:32:01
[reply0=Rumko]to vazne? (:
tak som rad
dakujem Ti (;[/reply0]Keby nie vážne, tak nedám také známky predsa! :)
 
sunajn
Kika sunajn 2010-12-05 18:22:43
[reply0=jrfoto]mam aj ine, tam uz strom za sebou nema, ale zasa tam uz nema ani tricko, tak neviem ci to sem mozem dat, a bol to jej napad, fotit v takej zime :)[/reply0]Lebo potom su také rúžovučké... :)
Tu dávajú baby aj bez ´spodného´ trička, tak prečo Ty by si nemohol bez vrchného...
 
sunajn
hanka sunajn 2010-12-05 18:10:46
To už bars...
 
sunajn
vysielače sunajn 2010-12-05 18:06:17
Ako Anena
 
sunajn
mrco.relaxuje@neusiedler.at sunajn 2010-12-05 17:45:14
[reply0=zuzuliena]ja mam corpus delicti, ze pije :-)[/reply0]Máš štamprlo s jeho nenáda... či ako ako sa to DNA píše opticky? :)
 
sunajn
Trinasta komnata? sunajn 2010-12-05 17:40:09
[reply0=mrco]... to bude tvrdý návrat ... ;-)

trávu do maku, alebo do jointa ....[/reply0]Žiadné tvrdé návraty... po tráve nie. :)
 
sunajn
mrco.relaxuje@neusiedler.at sunajn 2010-12-05 17:17:26
[reply0=mrco]... bola kosa ako v ruskom filme, tak pirátska šatka putovala na krk. To že nepijem je síce pravda, ale len polovičná. Druhá polovica je o tom, že ten čajík kuchtiul toreádoredaktor Károl a asi sa mu ruka s umíkom šmykla ...

... ináč origoš mal relaxovať on, ale sa bál že ho nejaká dobrá duša (boli sme na móle až dvaja) šupne (v rámci zatraktívnenia záberu) ľadoborcovať ... ja som sa nebál, keďže som dobrá duša ;-)[/reply0]To, že mrzne až praští, vidno ja na fotke. A verím aj, že si si práskol, jeden,dva štamprla, lebo neverím,že si až taký odľud nezučastňujúci sa ľudových veselic. :)
 
sunajn
mrco.relaxuje@neusiedler.at sunajn 2010-12-05 17:03:47
[reply0=arpi]a navyse mrco nosi cierno-sedo-sedu vetrovku- jasny podvrh :)[/reply0]Presne! Tá ohnivá mi hneď udrela do očí. Aj som to chcel spomenúť... :)
 
sunajn
jemné vločky II sunajn 2010-12-05 17:01:09
[reply0=Helen1]neuveriteľné...presne včera, keď mnou drgľovala zima, dohodli sme sa s mužom, že si čím skôr pořídime ploskačku..nápoj prvej pomoci už je pripravený...a minule, keď mi v zábere zavadzal taký jeden konárik, prudko sme uvažovali nad motorovou pilou :o))) PS:máš pravdu, už aj ja vidím badián s chápadielkami:o)))[/reply0]Vidíš? Keď si dáš z ploskačky hlt, hneď vidíš svet jasnejšie. :))
 
sunajn
Srdce III (La Pieta) sunajn 2010-12-05 02:49:48
[reply0=attila.farkas]no co ti mam povedat, ak si tie nohaviuce nevidel hned, tak mas bud zly zrak, alebo nenakalibrovany monitor... pripadne oboje... s tou kalibraciou si lahko pomozes sam tu: https://www.photofriday.com/calibrate.php no a s tymi ocami treba zajst k lekarovi... :)[/reply0]Checheche. A asi nemá monitor, ale šunku dajakú najskôr. Ja mám klobásu noťásek a nohavice som zbadal na prvý šup.
 
sunajn
jemné vločky II sunajn 2010-12-05 01:05:47
[reply0=Helen1]ďakujem...podľa rady Petra (skierla) si zajtra berieme papier, ak kvieťatá vydržali...
PS: prezradím :o)[/reply0]A takí natural fotiči si so sebou nosia aj kadejaké odrané dosky, zásteny, štipce, nožíky, nožničky a všakovaké všakovatiny a čo to ešte... hmm...ááá...ploskačku! To keby kosa bola. :)

PS: Už viem čo mi to pripomína. Malé medúzy čo zjedli badián.
 
sunajn
výhľad cez Moravu do Rakúska sunajn 2010-12-04 16:57:40
Tu ani nie je zaujímavé kde výhľad smeruje, ale amotný výhľad. A zase ten PhotoScape! Tu by sa zišli fotošopácke krivky. Celkom šumné.
 
sunajn
Krajina sunajn 2010-12-03 13:55:13
Niet za čo. :)
 
Stránok 202 z 316