| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | Stránku ešte nemám |
O mne
| Niečo o mne: | Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty? |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: |
Osobné údaje
| Meno: | Ján |
|---|---|
| Priezvisko: | Janus |
| Mesto: | Ke |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Začiatočník |
| Členom ePhota od: | 07. 01. 2007 |
| Posledná aktivita: | 2023-04-23 16:47:02 |
| Status: | offline |
Kontakt
| @ | E-mail: | sunajn@gmail.com |
|---|---|---|
| Kto popýta, dostane | Skype účet: | Kto popýta, dostane |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: |
Nikon D80 F75 |
|---|---|
| Moje objektívy: |
Nikkor 50mm f/1.4 AF Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR |
| Príslušenstvo: | Všakokovakovie veci |



RSS
PS: Teta má asi nejaké lepšejšie husličky...
PS2: Známky pošlem poštou, lebo tu nikde nevidím tlačítka. Ináč: trítájmssevn
(a body sa tu posielajú poštou?)
tak som rad
dakujem Ti (;[/reply0]Keby nie vážne, tak nedám také známky predsa! :)
Tu dávajú baby aj bez ´spodného´ trička, tak prečo Ty by si nemohol bez vrchného...
trávu do maku, alebo do jointa ....[/reply0]Žiadné tvrdé návraty... po tráve nie. :)
... ináč origoš mal relaxovať on, ale sa bál že ho nejaká dobrá duša (boli sme na móle až dvaja) šupne (v rámci zatraktívnenia záberu) ľadoborcovať ... ja som sa nebál, keďže som dobrá duša ;-)[/reply0]To, že mrzne až praští, vidno ja na fotke. A verím aj, že si si práskol, jeden,dva štamprla, lebo neverím,že si až taký odľud nezučastňujúci sa ľudových veselic. :)
PS: prezradím :o)[/reply0]A takí natural fotiči si so sebou nosia aj kadejaké odrané dosky, zásteny, štipce, nožíky, nožničky a všakovaké všakovatiny a čo to ešte... hmm...ááá...ploskačku! To keby kosa bola. :)
PS: Už viem čo mi to pripomína. Malé medúzy čo zjedli badián.