Brána k Titikake Večer nad Santorini II Štyria muži Vo vnútri V škole Tam kde sa voda sypala... Tancujúci derviši Lávový vodopád Malý basketbalista Memories of Myanmar
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
walde
tajomny muz walde 2012-10-29 15:11:58
...Super
 
walde
Cez okno walde 2012-10-28 22:42:22
dík
 
walde
... Over The Valley ... walde 2012-10-28 20:05:30
...prima, aj s kolotočom
 
walde
Cez okno walde 2012-10-28 19:11:34
...ďakujem Ti za zastavenie i písmenká
 
walde
Cez okno walde 2012-10-28 19:11:10
Maťo, ďakujem Ti veľmi pekne za zastavenie, potešila ma tvoja návšteva
 
walde
Cez okno walde 2012-10-28 19:09:46
...vďaka Ivan
 
walde
Cez okno walde 2012-10-28 19:09:30
 
walde
Cez okno walde 2012-10-28 19:07:27
...ďakujem, Anka
 
walde
Cez okno walde 2012-10-28 19:07:00
Ďakujem Ti Frola, potešila ma tvoja návšteva i milé písmenká
 
walde
Cez okno walde 2012-10-28 19:06:13
...áno, keď som to fotil, mal som taký zvláštny pocit...akoby som niekomu vstupoval do intimity.
 
walde
Cez okno walde 2012-10-28 19:04:38
...dá sa to aj tak vnímať...tieto motívy ma nejako priťahujú ...Tibor, dík za pristavenie
 
walde
Smrečany . . walde 2012-10-28 19:03:10
...fajnový pohľad
 
walde
Radka walde 2012-10-28 16:00:28
...škoda že sú dorábané...radšej úplne bez nich, vidno to na prvý pohľad, lebo sú všetky rovnaké a pravidelné
 
walde
Ondrejko walde 2012-10-28 14:06:51
...prima portrétik...prevod i tonalita ...a tie kukadlá ako svet
 
walde
..autumn.. walde 2012-10-28 10:31:27
...či už stromček alebo haluz, dobré to je
 
walde
Pripravený brániť walde 2012-10-28 10:28:46
...prima
 
walde
Cez okno walde 2012-10-28 10:21:35
...napadlo....pravdaže že napadlo...človek hromadného výskytu na napadne dosť často
 
walde
trudik walde 2012-10-28 10:03:02
...pekné...napadol ma taký šialený nápad, že ak by si odstránil stopku, mala by včielka svoju vlastnú planétku
 
walde
Ide čas zimný III. walde 2012-10-28 10:00:53
...zaujímavá tonalita...vidím že si sa hral...mne sa to páči aj takto
 
walde
v pavučinke walde 2012-10-28 09:58:46
...fajn bajúziky...vedú elektrinu až do okolíka
 
Stránok 448 z 571