Za svitania v balóne Trhy v Damašku London Eye is fun Sisa V škole Tancujúci derviši Ranný dotyk Bruarfoss Millenium Bridge II Pri múre nárekov
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
walde
Na prahu walde 2012-10-28 09:56:06
...fajn fotečka, výborné svetlo, tonalita...gratulujem
 
walde
...na kolenách walde 2012-10-27 17:58:09
...pekná rybacina, fajn perspektíva
 
walde
tiene, hmly ... vizuálne hry walde 2012-10-26 00:30:38
...prima svetlo a tiene
 
walde
requiem walde 2012-10-26 00:26:39
...pekne "rozzúmované "
 
walde
oddych walde 2012-10-25 20:56:20
...to jako že zadnica?...to jako že kvóliva temu že celú zimu ona je pritažovaná pasívne?...paní oddychujúca je podla mna eventuélne vystavená rizikám vácerým...jak píšeš...
...šecko sedí, až na to prasátko keré já ešte nevidím...asi ešte musím
 
walde
čo zostane... walde 2012-10-25 20:43:13
Milan....ja už to viem, že ak ty napíšeš čo i len slovko, sedí ako r.ť na šerbel!...presne z tohto dôvodu som si dnes túto foto stiahol z Fb ako wallpaper do mobilu..nádherne upokojujúce
 
walde
Starostlivý otec walde 2012-10-25 20:35:13
...držím sa hesla že moju najlepšiu fotografiu ešte len odfotím...a tuším aj ty
 
walde
..... walde 2012-10-25 11:18:11
...prima
 
walde
Dedo a Max I. walde 2012-10-25 11:17:11
...paní kolegyňa, zdá sa že tu si vymenili chlieviky ...pekný aj tento moment.
 
walde
jesen v Spanej doline walde 2012-10-25 11:14:50
...na teba nezvyklý štvorec ale hodne pekný
 
walde
Starostlivý otec walde 2012-10-25 10:55:21
Miloš, parádna séria
 
walde
Oči walde 2012-10-24 22:12:26
Peter, ďakujem Ti veľmi pekne za podrobné zhodnotenie, veľmi si to vážim že si si našiel čas...
...mám ju aj v BW, ale práve farebnosť pozadia s tým bokehom ma naklonilo do farby, ale tam iné záludnosti nastali...i šumu bolo viac, je to fotené na ISO 3200...inak tá rozostrená látka v PDR je ďalšia žena zaodetá v tom ich úbore, je to zadná časť jej hlavy, práve sa trochu zohla a tak mi odkryla priestor...ešte raz veľká vďaka
 
walde
Oči walde 2012-10-24 21:10:51
...ďakujem Peter za Tvoje milé pristavenie...neviem aký je tvoj pocit, ale až po pridaní foto som zistil, že by mohla byť celá o kus tmavšia
 
walde
Ten, čo fotí jeseň walde 2012-10-24 15:40:59
Peter, fajnová fotečka...tvoj obľúbený motív: tri stromy a ešte niečo k tomu...tentoraz veľmi vhodne umiestnený kolega
 
walde
na hrane walde 2012-10-23 20:35:56
...v každom prípade je to veľmi zaujímavý, netradičný pohľad aký som ešte nevidel, čiže unikátny
 
walde
Oči walde 2012-10-23 10:55:03
...úfam nebude búrka z tehoto, že sem tutok búrrku uplacíruval... nešlo ani tak o búrrku, jak o to co pod ňú je, ty oči hrajú jakúsi zvedavosťú a radosťú ... a ty kráfka friško do Istambúlu ucíkaj, ....predem jak búrrku nasadzíš, dzíry na ušiská zrob
 
walde
Hugo walde 2012-10-23 08:08:19
...super moment a čarovné svetlo
 
walde
Jesenný Devín walde 2012-10-23 08:07:20
...zaujímavý pohľad... pozdáva sa mi tonalita pripomínajúca históriu
 
walde
Oči walde 2012-10-23 07:49:01
...to máš skoro to isté...akurát že bližšie ...dík z azastavenie
 
walde
Dedo a Max II. walde 2012-10-22 22:24:46
...dva svety, každý s tom svojom zaujatý činnosťou...pekne si to zachytil
 
Stránok 449 z 571