Blízke stretnutie tretieho druhu Spomienka na Grónsko Toskánske hmly II. Karavána Rybár z Galatského mosta Peruánka s dieťaťom Dva dni v Grónsku Bruarfoss Trhy v Damašku Traja Azeri
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
walde
flowers walde 2012-10-22 13:57:19
...veľmi pekná fotografia...rozhodne zaujímavý motív a premietačka na živé plátno
 
walde
púpavienka walde 2012-10-22 11:35:50
...nádherné kráľovstvo chladu, neuveriteľné že na púpave
 
walde
Hrejivé pozdravy II. walde 2012-10-22 11:32:19
...veľmi pekne, tento orez plus slniečko lúčovité mi príde impaktovejšie ako to včerajšie
 
walde
Karpatski králi walde 2012-10-22 11:27:26
...veľmi pekná séria, vidím že viac úlovkov sa ti podarilo...oceňujem nielen TK, aj veľmi príjemnú tonalitu
 
walde
Na samote u "soutesky " walde 2012-10-21 22:54:08
...po tomto vysvetlení nezostáva nič iné ako ticho súhlasiť
 
walde
Hrejivé pozdravy walde 2012-10-21 22:52:44
...preto fotografi vymysleli mesiac fotografie práve na november...možno sa stretneme na nejakej výstave
 
walde
Na samote u "soutesky " walde 2012-10-21 22:37:22
...a dobre si kľučku opáčil, nástojčivo si búchal?...múzu treba dobýjať
 
walde
Opeľovanie v jeseni walde 2012-10-21 22:24:08
...dnes som sa vykúpal v červenej...vďaka tvojej fotografii...k jesennej atmosfére táto farba patrí
 
walde
Trenčín walde 2012-10-21 22:22:22
...tuším bol v Trenčíne gastronomický veľtrh ...ale vážne: počasie týchto dní nám ponúka mnoho pekných motívov, kde možno popracovať aj s hmlou....fajn atmoška
 
walde
po značke walde 2012-10-21 22:20:02
...nechajte autora nech si oreže ako to on cíti ...mne to reže takto, možno by som len preklonoval to značenie a biely stĺpik pri cestičke a ...hotovo...fajn jesenná atmosféra
 
walde
Bratislavska inverzia walde 2012-10-21 22:02:46
...ľudkovia, šak vrknite aspoň zo dve-tri slovká pod takúto peknú foto!...jak keby sme tu onemeli
 
walde
Bratislavska inverzia walde 2012-10-21 22:01:44
...no, parádne sa ti to tam prevaľovalo, musím aj ja nosiť aspoň malý foťák stále zo sebou v tomto čarokrásnom ročnom období
 
walde
Na samote u "soutesky " walde 2012-10-21 21:49:38
...chlape, nesmúť...múza je určite ukrytá v teple tej chalúpky a žiadostivosťou už horí
 
walde
svadobná.. walde 2012-10-21 21:45:49
...fajn...asi nič nešlo...vlastne by som sa aj čudoval, ak by ešte niečo premávalo
 
walde
Hrejivé pozdravy walde 2012-10-21 21:43:55
...veľmi zaujímavý a netradičný náhľad...farbičky priam horia, však tak sa im aj patrí v jesennom čase
 
walde
Vôňa ženy walde 2012-10-21 15:18:35
...myslím si že nielen Hery čumel ako puk ....dík za zastavenie
 
walde
Orosené... walde 2012-10-20 23:06:10
...keby len kvapky, aj korálky...je to nádherné Vilo
 
walde
babylónska veža walde 2012-10-20 21:53:30
...človeče, myslel som si že tá lampa svieti
 
walde
Velicka dolina walde 2012-10-20 21:50:25
....hovorím si: toto že by bolo Írsko? Také pekné? ...veru pekne Jerry
 
walde
babylónska veža walde 2012-10-20 21:45:16
...pekná večerná
 
Stránok 450 z 571