Cestou-necestou Tisíc izieb Oči Tváre Ázie III Egejské inšpirácie Spomienka na Grónsko Grand Mosque 2 Lávový vodopád Brunej Darussalam Vo vnútri
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
zola
Tváre zola 2012-10-14 16:44:45
a ten chlap je Zedníček
 
Matt83
Rušný Istiklal Matt83 2012-10-14 13:06:03
pekna streetovka
 
Matt83
Tváre Matt83 2012-10-14 13:05:11
super to je
 
Megapixel
Tváre Megapixel 2012-10-13 15:31:46
Veľmi pekne
 
jarka1963
Marina Promenade jarka1963 2012-10-13 11:46:35
super nocne panorama..pekne svetlo a miesto, ahoj,krasny vikend
 
jarka1963
U Bein Bridge v detaile jarka1963 2012-10-12 20:47:07
toto muselo byt nadherne a zaujimave miesto, krasna foto
 
Nico 1
Tváre Nico 1 2012-10-12 19:18:02
Najprv som myslel že je to ešte ten starý vajcoví autobus Teda dobre ma táto foto pobavila Ten dedko nemá chybu!!
 
golden beads
Tváre golden beads 2012-10-12 18:50:23
dobra momentka , ten ujov pohlad tomu dava ten spravny šmrnc
 
DEVOTEE
Majestátnosť a malosť DEVOTEE 2012-10-12 16:59:03
perfektne miesto na hdr-ultra pano-stativovku
 
DEVOTEE
Tváre DEVOTEE 2012-10-12 16:57:51
dobra "oknovka"
 
spektrum
Jedno ráno na ranči spektrum 2012-10-12 15:52:34
krasne rysave, asi by som ten kopec zhora odrezala
 
milanF
Tváre milanF 2012-10-12 14:35:22
 
Marcel Rebro
Tváre Marcel Rebro 2012-10-12 12:48:35
tato ne Istanbul. to je 6ka co ide z Prievidze do Hradca a tu tetu tiez poznam ... stara Blaskova
 
Koma
Tváre Koma 2012-10-12 12:01:54
oblečenie starkej + to sklo čo je tam medzi Vami také ,,zachrontavené,,....vzbudzuje dojem akoby si to fotil kuskus dááávno + ešte aj na filma...oslovuje ma ako Ti tvar okna spravilo akoby fotečkový rámček v rohoch fajn zaoblený..tiež to napomáha takému ,,starofotečkovému pocitu,,...
 
Tváre laci99 2012-10-12 10:05:34
Dobrý námet, len tomu chýba niečo čo by z toho urobilo „skutočnú“ fotografiu – teda buď vzťah medzi niečím alebo rozhodujúci moment + špeciálne svetlo, takýchto fotiek urobia čakajúci na zastávke s mobilom tisíce za chvíľu.
 
kubizmus
Tváre kubizmus 2012-10-12 09:27:01
Ale noo, ved takúto fotku som sem dával predsa vcera ja len s inymi tvarami...
 
Tváre fuseon 2012-10-12 09:25:05
Perfektná myšlienka, super záber a aj spracovanie sa mi pači.
 
braňo.j
Majestátnosť a malosť braňo.j 2012-10-11 22:50:09
fajn
 
bacil2
Majestátnosť a malosť bacil2 2012-10-11 22:14:18
prima!
 
jerzi45
Majestátnosť a malosť jerzi45 2012-10-11 11:57:48
zdá sa, že si ju prebrúsil skrz naskrz...super
 
Stránok 338 z 461