Cestou-necestou Tisíc izieb Oči Tváre Ázie III Egejské inšpirácie Spomienka na Grónsko Grand Mosque 2 Lávový vodopád Brunej Darussalam Vo vnútri
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
Megapixel
Majestátnosť a malosť Megapixel 2012-10-11 07:26:04
zaujímave miesto, pekná fotografia
 
Jerry C.
Rušný Istiklal Jerry C. 2012-10-07 22:46:03
električková jednosmerka ?
a vyzerá to tak,že tú mašinku si nikto ani nevšíma
zaujímavé street foto
 
jerzi45
Rušný Istiklal jerzi45 2012-10-07 18:29:57
nikde inde na svete som na rušnej obchodnej ulici, myslím že najdlhšej v Istanbule, nenašiel budovy veľvystlanectiev...tu sú aspon tri...super
 
Nico 1
Rušný Istiklal Nico 1 2012-10-07 13:40:53
A ja že Brno,Nádražná No jednoznačne dobre zvládnutá foto!!
 
bacil2
Rušný Istiklal bacil2 2012-10-07 09:16:22
prima!
 
Anastasia
Rušný Istiklal Anastasia 2012-10-07 08:53:51
Ako naša Obchodná
 
milanF
Rušný Istiklal milanF 2012-10-07 07:41:57
 
RadovanŠkohel
Rušný Istiklal RadovanŠkohel 2012-10-07 07:03:15
pekne rušný...
 
Jerry C.
Konfrontácia storočí Jerry C. 2012-10-05 23:21:15
uff monumentálne !!!!!
 
Nico 1
Konfrontácia storočí Nico 1 2012-10-04 18:46:57
Priznám sa že Ti tak trochu ale zdravo závidím
 
Konfrontácia storočí Erny 2012-10-04 14:09:40
super
 
fotografik
Konfrontácia storočí fotografik 2012-10-04 04:07:11
Nádherná stavba...Bol som tam kedysi dávno
 
bacil2
Konfrontácia storočí bacil2 2012-10-04 00:38:17
super!
 
Megapixel
Konfrontácia storočí Megapixel 2012-10-03 22:11:56
Krasne miesto
 
Matt83
Konfrontácia storočí Matt83 2012-10-03 21:17:16
pekne
 
florenciakuto
Konfrontácia storočí florenciakuto 2012-10-03 20:31:38
výborné
 
Tancujúci derviši pongo 2012-10-03 17:24:34
...perfektné...veľmi sa mi to páči...
 
balazovic.lubos
Konfrontácia storočí balazovic.lubos 2012-10-03 15:49:33
parádna, klobúk dolu !
 
Anena
Konfrontácia storočí Anena 2012-10-03 15:15:52
Majestatne.
 
Koma
Konfrontácia storočí Koma 2012-10-03 15:08:50
obrovský priestor to musí byť.....keď kukám na tých mrňavých ,,červíčkov,, a porovnávam.....sranda, ten luster nakreslil na tej ,,guli,, ...leťáci rozprávkový obláčik
 
Stránok 339 z 461