Trhy v Damašku Krajina ľadu Egejské inšpirácie Brána k Titikake Tam kde sa voda sypala... Citadela Vôňa ženy Za svitania v balóne Rozlúčka s Islandom Medzi nebom a zemou
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
noik
Tancujúci derviši noik 2012-10-01 13:39:21
Baraka
 
Martin Školiak
Tancujúci derviši Martin Školiak 2012-10-01 12:25:28
Myslím že oni tancujú len v rytme bubnov. Postupne zrýchľujú aby sa priviedli do tranzu.
 
Ivan .
Tancujúci derviši Ivan . 2012-10-01 12:24:00
Perfektný záber.......viac asi netreba. Skvelé.
 
Koma
Tancujúci derviši Koma 2012-10-01 10:09:30
pán Kolega smiem sa spýtať, som taká nevzdelaná ale kusisko zvedavá...a to Tí páni tanečníci na akú muzičku dervišovali...na túto?.....lebo keď som ich zbadala tak mi piesenka razom v hlave nabehla

https://www.youtube.com/watch?v=5mYRbM8CSHM&feature=fvst
 
spektrum
Tancujúci derviši spektrum 2012-10-01 08:38:00
dobre sa podarilo, netušila som, že to robia aj pre verejnosť
 
Martin Školiak
Tancujúci derviši Martin Školiak 2012-10-01 08:14:36
Fajn foto.
 
Jerry C.
Tancujúci derviši Jerry C. 2012-10-01 08:14:35
blahoželám k foto dňa !!!
dovolenka sa teda vydarila ?
 
brehulka
Tancujúci derviši brehulka 2012-10-01 07:19:00
Klobása je. V tombole. Prvá cena.
 
valec86
Tancujúci derviši valec86 2012-10-01 07:07:48
fotografia je vynijakuca
 
Jerry C.
Tancujúci derviši Jerry C. 2012-09-30 23:16:17
ten jeden až zaspal,tak sa mu hlava zakrútila
 
Matúš Koprda
Tancujúci derviši Matúš Koprda 2012-09-30 23:12:53
výborné, naozaj výborné...
 
brehulka
Tancujúci derviši brehulka 2012-09-30 22:38:42
Ja takto tancujem s našíma dôchodkýňami každý mesiac pätnásteho v našom spoločenskom dome. Tanec sa volá: ,,Ako vyžiť z dôchodku, ako,ako?,,
 
bacil2
Tancujúci derviši bacil2 2012-09-30 22:16:06
super!
 
zolec
Tancujúci derviši zolec 2012-09-30 22:03:08
pekne..
 
mato.draho
Tancujúci derviši mato.draho 2012-09-30 21:55:10
Uf, ťažké podmienky, ale zvládol si to s palcom v nose
Výborná kompo aj moment, hlavne teda tým, že odev je slušivo "uprataný" do fotky a ani kúsok nie je odstrihnutý. Na koľký krát si to dal takto čisto?
Fajn momentom, miestom a určite aj vlastivedným popisom.
 
kollka
Tancujúci derviši kollka 2012-09-30 21:51:49
vyborny moment
 
MalejPrcek
Tancujúci derviši MalejPrcek 2012-09-30 21:25:59
Hmm......
 
Peter Svoboda
Tancujúci derviši Peter Svoboda 2012-09-30 21:20:02
Super!
 
b0baz
Tancujúci derviši b0baz 2012-09-30 21:19:27
Pekne nakomponované, zaujala.
 
Tancujúci derviši seifi 2012-09-30 20:36:22
potešilo, dobrý záber
 
Stránok 341 z 461