Posledné dotyky slnka v Bryce Millenium Bridge II Odzbrojujúci narušiteľ Sisa Grand Mosque 2 Lávový vodopád Malý mních Za svitania v balóne Príbehy parížskych kaviarní IV. Saigonské trhy
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
milanF
Konfrontácia storočí milanF 2012-10-03 14:32:27
 
Anastasia
Konfrontácia storočí Anastasia 2012-10-03 12:17:12
Perfektný priestor, svetlo a tá malosť človeka...
 
RadovanŠkohel
Konfrontácia storočí RadovanŠkohel 2012-10-03 11:29:47
fish eye a hdr, moja predstava spracovania kompo. takéhoto miesta.. pekné..
 
misodk
Konfrontácia storočí misodk 2012-10-03 10:17:17
pekne foto, zaujimave miesto...
 
jerzi45
Konfrontácia storočí jerzi45 2012-10-03 09:36:14
majestátna zvonku i zvnútra, a elegantne si to zvýraznil...
 
Tancujúci derviši buba 2012-10-03 00:26:53
Pekné.
 
Koma
Tancujúci derviši Koma 2012-10-02 10:21:06
Vďaka za upozornenie..dám si pozor, nechcela by som byť veru bodíkuvaná jak taká dalmatínka...stačí mi že som ľubova
 
Marcel Rebro
Tancujúci derviši Marcel Rebro 2012-10-02 10:08:26
len na tom slniečku opatrne ... a ľubovník bodíkovaný nežuť!
 
Marcel Rebro
Tancujúci derviši Marcel Rebro 2012-10-02 10:07:33
neviem čo sú presne "viši" ale derú ich asi riadne ...
 
Koma
Tancujúci derviši Koma 2012-10-02 09:43:07
Ďakujem za navigáciu pán Kolega...dneskaj som si všetko v šope do detailov odskúšala, len vonka furt prší....len čo zajtra pozajtreky slnéčko vychodí vybehnem vyskúšať do záhrady pod orecha....som si pri tom točení skúsila takú pomoocku...budem si hubou chvostíka naháňať....len dúfam že ako sa budem furt točiť a točiť - tak sa mi mléčko neodstredí......vďaka ešte raz.
 
soms
Tancujúci derviši soms 2012-10-01 23:53:40
Silne parádna.
 
SteveS
Tancujúci derviši SteveS 2012-10-01 22:36:03
Čo tam po fotení, ja bych si s nimi radšej skočil
 
Dedo
Tancujúci derviši Dedo 2012-10-01 22:15:09
interierová dynamická lahôtka - pomaličky aj s fotky cítiť ten stúpajúci trans. Nech sa ti stále tak darí - radosť pozerať.
 
andrejgrznar
Tancujúci derviši andrejgrznar 2012-10-01 21:27:07
výborná. skvelé kompo, 1/40 je akurát - pridáva to na dinamike a pritom je ostré to čo má byť.
 
Nico 1
Tancujúci derviši Nico 1 2012-10-01 19:25:02
Walde smekám klobúk! Velmi zaujímavá foto.Dobrá práca chlape!!!
 
mato73
Tancujúci derviši mato73 2012-10-01 18:09:56
pekný dynamický záber, páči sa
 
Tancujúci derviši irisos 2012-10-01 17:18:20
pekne
 
Haratyk
Tancujúci derviši Haratyk 2012-10-01 14:51:09
Pekné
 
Koma
Tancujúci derviši Koma 2012-10-01 14:22:00
Vďaka za vysvetlenie....aháá takže oni vlastne tým vrtením tranzitujú do inej časopriestorovej dimenzie..
 
Tancujúci derviši slavmiro 2012-10-01 14:02:30
exactly!
 
Stránok 340 z 461