Slnečný kúpeľ divokých koní Sisa Keď rúk je málo... Cestou-necestou Dva dni v Grónsku Andalúzska tanečnica Vo vnútri Malý basketbalista Jedno ráno na ranči Prelet nad Baganom 2
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
maxer
Milá dáma z Madridu maxer 2012-09-28 09:46:27
 
b0baz
Milá dáma z Madridu b0baz 2012-09-28 08:12:38
Fajn pohľad, zaujala.
 
Milá dáma z Madridu Erny 2012-09-28 08:04:56
dobre muchapuky
 
palys
Milá dáma z Madridu palys 2012-09-28 06:44:14
pekny portret aj farby.
 
milanF
Milá dáma z Madridu milanF 2012-09-28 05:18:29
 
spektrum
Jedna rybárska... spektrum 2012-09-26 20:21:23
pekne bez zbytočných vecí, len podstata
 
Matt83
V úzkych uličkách Matt83 2012-09-26 15:20:48
super
 
Jerry C.
V úzkych uličkách Jerry C. 2012-09-23 23:26:09
tá prežiarená ujkova postava vyzerá fakt super
 
Jerry C.
Na prechádzke Jerry C. 2012-09-23 23:23:23
bingo !!!
 
Anastasia
V úzkych uličkách Anastasia 2012-09-23 22:37:03
Ve%lmi pôsobivé, ako z inej dimenzie, aj s tou hudbou
 
JaroD.
Na prechádzke JaroD. 2012-09-23 19:42:49
Pekné Vlado, radosť pozrieť na takúto fotografiu.
 
mato.draho
Na prechádzke mato.draho 2012-09-23 19:37:11
Barsparadna Ostrý strom v pozadí neviem jak vznikol, ale trochu ťahá pozornosť.
Inak bez výhrad - výborne zachytený moment, príjemný prevod do čb a formát. No a samozrejme teta - tá samotná je minimálne za 10+10+10
 
DEVOTEE
V úzkych uličkách DEVOTEE 2012-09-23 19:26:48
výborna
 
Martin Školiak
Na prechádzke Martin Školiak 2012-09-23 18:53:55
Pekná, veselá fotka. To máznutie psov tomu dáva dynamiku.
 
Matej Michalik
Na prechádzke Matej Michalik 2012-09-23 17:42:27
Paradna
 
V úzkych uličkách Erny 2012-09-23 16:14:46
ma to atmosku
 
Matt83
Na prechádzke Matt83 2012-09-23 14:09:07
super streetofka
 
Megapixel
Prírodné divadlo Megapixel 2012-09-23 14:07:42
Nádhera
 
Lukáš Fendek
Na prechádzke Lukáš Fendek 2012-09-23 14:07:23
super 1/20 cas tomu tal dynamiku
 
Marcel Rebro
V úzkych uličkách Marcel Rebro 2012-09-23 13:22:24
nie PRIMA?
 
Stránok 344 z 461