Slnečný kúpeľ divokých koní Sisa Keď rúk je málo... Cestou-necestou Dva dni v Grónsku Andalúzska tanečnica Vo vnútri Malý basketbalista Jedno ráno na ranči Prelet nad Baganom 2
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
Marcel Rebro
Na prechádzke Marcel Rebro 2012-09-23 13:20:42
a mila
 
Marcel Rebro
Na prechádzke Marcel Rebro 2012-09-23 13:20:20
... byborne zachytane poulicna dynamika ...hafani, auta a ostra teta ...
 
fotografik
Na prechádzke fotografik 2012-09-23 12:58:14
Inteligentná stará dáma...
 
dragonn
Na prechádzke dragonn 2012-09-23 12:40:47
zaujimave ako cez Fishbaby lens
 
Kvietok
V úzkych uličkách Kvietok 2012-09-23 11:26:06
Fajnové svetlo, krásne tiene ... a symboliku si každý nájde tú svoju ... pre mňa veľmi príjemné foto
 
Cerberus
Na prechádzke Cerberus 2012-09-23 10:55:15
Výborné Walde.
 
Cerberus
V úzkych uličkách Cerberus 2012-09-23 10:50:28
V úzkych uličkách.
Nemé ryby plávajú proti nám ...
A možno popri nás...
Vidíme sa, registrujeme, no aj na tom kúsku spoločnej cesty si vyberáme svoj koridor. Chodník či cestu. Jedno i druhé nás dovedie k nášmu cieľu. Aj keď na seba môžeme vidieť, prehovoriť, sme radi že ideme oddelene. Že nás od ostatných delí aspoň to riedke stromoradie, aspoň obrubník. Smiešne prekážky, ale vnímame ich. A "skrývame" sa za ne. Každý z nás má svoj vlastný cieľ. Cieľ nám často určujú veci ktoré nevieme ovplyvniť. Vtedy sme schopní sa pomýliť a v domnení že kráčame za svojím cieľom, kráčame za vlastným tieňom. Každý z nás žije vo vlastnom svete. Prieniky súkromných svetov sa hľadajú ťažko v tom našom nádhernom spoločnom svete.
 
Stratený Stano
V úzkych uličkách Stratený Stano 2012-09-23 10:21:17
Jak ťa ten tvoj bratranec preškoľuje...
Postavy vľavo sa dajú odstrániť - stačilo počkať na mieste, kým účinkujúci odídu a cvaknúť ro ešte raz bez nich a potom už len vystrihnúť a prehodiť... Preto tak uvažujem, že bez nich by to bolo čistejšie... i keď verím, že niekto si tam nájde súvis a myšlienku...
 
ivans
Na prechádzke ivans 2012-09-23 10:07:03
pohoda -street.
 
milanF
V úzkych uličkách milanF 2012-09-23 10:06:28
 
ivans
V úzkych uličkách ivans 2012-09-23 09:59:36
také ja rád. Tie biele bodky nad hlavou - prach?
 
bacil2
V úzkych uličkách bacil2 2012-09-23 09:42:04
...I love Dežo
 
bacil2
V úzkych uličkách bacil2 2012-09-23 09:27:46
tieňofky dnes fičia ...super!
 
V úzkych uličkách Tono 2012-09-23 09:14:25
paradne svetlo, ja osobne by sm bral bez lavej strany, uja do LHR a tien po diagonale .
 
Na prechádzke Tono 2012-09-23 09:04:41
vynikajuca streetofka , cas tak akurat .
 
Kvietok
Na prechádzke Kvietok 2012-09-23 08:41:14
na prvý pohľad som myslela, že je to fotené cez lensbaby alebo nejakú podobnú hračku, keď je to rozmazané a rovina ostrosti prechádza cez pani a strom ... bude to ale kombinácia iných vecí, v každom prípade zaujalo, príjemne pohodová fotečka
 
PaPi
Na prechádzke PaPi 2012-09-23 07:51:26
Paci sa, prijemny vyraz, maznute zvery na chodniku tiez... nemozem sa ale zbavit pocitu z neprirozdeneho rozostrenia pozadia... strom v pozadi mi tam ostrostou nesedi a odputava pozornost... Myslim, ze tam mas chybu v maskovani pri jej pravom ramene... akoby tam vykukal kusok ostreho pozadia
 
DORRA
Na prechádzke DORRA 2012-09-23 05:32:11
úžasná!...pani i foto
 
Matúš Koprda
Na prechádzke Matúš Koprda 2012-09-23 01:12:30
jedna z naj Tvojich foto... super super super!
 
SteveS
Na prechádzke SteveS 2012-09-23 00:58:47
Vlado a teraz sa mi este priznaj, že aký program si tu mal nastavený? či ti tu tú 1/20 nahodilo samo na automatike prirority clony, alebo si ju lofol na manuali? nechce sa mi po exife pátrať, bo je to riziko dať ju natvrdo. Ale pozerám že na strítovicu to svedčí ako štupel na slivovicu Ked budem strítovať, tak si ju tam nechám na tvrdo, na tomto širokom ohnisku si to zrobil barzo šumno chlope
 
Stránok 345 z 461