Malý basketbalista Brána k Titikake Príbehy parížskych kaviarní IV. Trhy v Damašku Big Brother is Watching You Metelica nad katedrálou Zámok Hluboká Bruarfoss Musíme vyhrať! Andalúzska tanečnica
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
Cyril
Na prechádzke Cyril 2012-09-23 00:57:39
Hmmmm, velmi prijemne
 
brancin
Na prechádzke brancin 2012-09-22 23:36:02
skvela trojka
 
Koma
Na prechádzke Koma 2012-09-22 23:24:55
výborný kontakt.....+ strapúškovia namazaní sú tam bohovskí
 
DEVOTEE
Na prechádzke DEVOTEE 2012-09-22 23:22:59
super pači !
 
zola
Na prechádzke zola 2012-09-22 23:11:26
dobra streetka
 
jerzi45
Na prechádzke jerzi45 2012-09-22 22:46:58
kedysi nám skôr mladšie na ulici pózovali...super
 
Megapixel
Na prechádzke Megapixel 2012-09-22 22:16:42
super
 
Anena
Na prechádzke Anena 2012-09-22 22:04:49
Skvela.
 
Na prechádzke zyxo 2012-09-22 22:03:38
pekná momentka,nieje čo dodať
 
atiart
Na prechádzke atiart 2012-09-22 21:11:17
... to ti ani neverím ... nemozem zato, ze som chorý, Muzu som stretol v cakarni, kde liecia nymfomaniu
 
bacil2
Na prechádzke bacil2 2012-09-22 20:48:04
super strítovica!
 
Anastasia
Na prechádzke Anastasia 2012-09-22 20:43:08
príjemný pohľad na vľúdnu tetu a psíkov
 
atiart
Na prechádzke atiart 2012-09-22 20:26:00
.... mila babicka ... inak ahoj Waldy, davno som Ta nevidel, kde si bol , v kambodzi ???
 
milanF
Na prechádzke milanF 2012-09-22 20:09:05
 
istvic
Na prechádzke istvic 2012-09-22 19:50:12
netreba ziadnu gildenovku,takto je to fajn
 
istvic
Na prechádzke istvic 2012-09-22 19:49:40
skvela
 
MalejPrcek
Na prechádzke MalejPrcek 2012-09-22 19:47:21
No ono to chce odvahu, jelikož je to trochu tak o držku
 
MalejPrcek
Na prechádzke MalejPrcek 2012-09-22 19:42:52
Ještě by jí to chtělo do obličeje "střelit" blesk jak ten jeden americký fotograf a je to dokonalé
 
Marcel Rebro
Jedna rybárska... Marcel Rebro 2012-09-22 08:47:17
... prave chystame rybaciu pomazanku pre celu chatu ... fotka smakuje
 
Jerry C.
Jedna rybárska... Jerry C. 2012-09-21 23:21:28
super moment !!!
 
Stránok 346 z 461