Blízke stretnutie tretieho druhu Spomienka na Grónsko Toskánske hmly II. Karavána Rybár z Galatského mosta Peruánka s dieťaťom Dva dni v Grónsku Bruarfoss Trhy v Damašku Traja Azeri
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
Kvietok
Rybári v sukni Kvietok 2012-09-09 16:23:57
pribeh vložený do obrazu ... fotka, ktorá núti zastaviť sa ... pre mňa super
 
Kvietok
Čo robia Mikuláši v lete Kvietok 2012-09-09 16:19:45
superková mazanicová streetovka ... sa namaká ten Mikuláš, keď to musí takto po troškách v rukách domov navláčiť ... fajn fotečka aj názov
 
mato.draho
Koníky za ranného svitu 2012 mato.draho 2012-09-07 23:19:44
Určite, bola to fajná akcia, dojmy výsostne pozitívne.
 
bacil2
Koníky za ranného svitu 2012 bacil2 2012-09-07 22:40:45
 
mato.draho
Koníky za ranného svitu 2012 mato.draho 2012-09-07 20:49:58
Veru pekne cvaknuté aj upravené, sedí tomu tonalita, svetlý stred aj prirodzené orámovanie kolmi. A aj ten mladý rebel
 
Koníky za ranného svitu 2012 lukaash 2012-09-07 01:38:25
Škoda toho jedného soploša čo ich má v paži a nepozerá sa vľavo.
 
Kuban
Koníky za ranného svitu 2012 Kuban 2012-09-07 01:28:26
Na lavo majli telku ? ci pozovali niekomu inemu ? inac super
 
DEVOTEE
Koníky za ranného svitu 2012 DEVOTEE 2012-09-06 23:37:33
ja sa tiež cudujem ze preco take šroke kratke skla vytahoval... este aj ten akože telak je širokač
 
brehulka
Koníky za ranného svitu 2012 brehulka 2012-09-06 23:15:33
Ja mám pocit, že tu tá 200 - vka bola krátka. Ako všetky širokáče. Viete, ja som taká zvedavá. Trochu bližšie, nech si pričuchnem, čo sa z ních vyparuje, čo z ních tiahne. Ja sa priznám, zo mňa šla slivovička, s kamošky spolubývajúcej malé pivenko, ale čo pili tie kone? Kurňa, prečo fotíte širokáčom, keď sa to nemá!
 
Cyril
Koníky za ranného svitu 2012 Cyril 2012-09-06 23:10:21
Este jedno kolecko? Sibe?
Dobry moment
 
Jerry C.
Koníky za ranného svitu 2012 Jerry C. 2012-09-06 22:59:21
len ten malý ,neskúsený sa nekuká doľava ,skôr na fotografa
pekne si ich zarámoval
 
andrish
Koníky za ranného svitu 2012 andrish 2012-09-06 21:03:01
Pekna foto, vydareny moment
 
samophoto
Koníky za ranného svitu 2012 samophoto 2012-09-06 18:23:43
velmi pekné
 
Marcel Rebro
Koníky za ranného svitu 2012 Marcel Rebro 2012-09-06 17:37:02
Prima COOL
 
Anastasia
Koníky za ranného svitu 2012 Anastasia 2012-09-06 15:00:52
Pekná skupinka dobre zasadená do prostredia
 
milanF
Koníky za ranného svitu 2012 milanF 2012-09-06 13:12:57
 
Koma
Koníky za ranného svitu 2012 Koma 2012-09-06 13:04:28
tak to muselo byť potom v hustej tráve lesknúce sa...... stratené zubadlo
 
Stratený Stano
Koníky za ranného svitu 2012 Stratený Stano 2012-09-06 12:55:14
K zadnému plotovému ohraničeniu sa mi to kolové vpredu ráta...
 
Stratený Stano
Koníky za ranného svitu 2012 Stratený Stano 2012-09-06 12:54:20
Pozerajú smerom dole a mučiaca krafka je pomerne veľký tvor... To bude čosi menšie a zubato strašné - aj preto sú koníky také obozretné...
 
DEVOTEE
Koníky za ranného svitu 2012 DEVOTEE 2012-09-06 12:06:35
pozorne oko , neušiel ti ten moment... sa mi aj páčilo ako sa z nich parilo
 
Stránok 348 z 461