Na 57. poschodí Tam kde sa voda sypala... Trhy v Damašku Grand Mosque 2 Andalúzska tanečnica Vo vnútri Posledné dotyky slnka v Bryce Čierna labuť útočí Bruarfoss Večer v Monument Valley
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
Koníky za ranného svitu 2012 oka 2012-09-06 11:35:08
Pekné sú.
 
Koma
Koníky za ranného svitu 2012 Koma 2012-09-06 10:18:48
ja tipujem že kukajú na skoro skoro ráno mučiacu kravku....hrala sa na budíčkového kikiríka..
 
Nico 1
Koníky za ranného svitu 2012 Nico 1 2012-09-06 09:09:56
Ten prevod do BW tomu svečí.A na čo to vlastne všetci pozerajú????
 
zola
Koníky za ranného svitu 2012 zola 2012-09-06 08:40:28
pekny zaber
 
Frola
Koníky za ranného svitu 2012 Frola 2012-09-06 08:08:09
kam se tak všichni zakoukali? Pěkný moment, jak jinak od Tebe...
 
Koníky za ranného svitu 2012 pepe112 2012-09-06 07:13:05
 
Letiaca trikolóra jaza 2012-09-05 23:09:46
paradny kusok
 
fotografik
Jedno ráno na ranči fotografik 2012-09-05 20:25:45
...a keby len Tvoja
 
Stratený Stano
Jedno ráno na ranči Stratený Stano 2012-09-05 19:56:22
Také vlásky sú moja slabosť...
 
mato73
Letiaca trikolóra mato73 2012-09-05 16:04:50
vydarená
 
Marcel Rebro
Jedno ráno na ranči Marcel Rebro 2012-09-05 12:46:33
fajn ze walde nedaval pozor
 
daniela-4
Letiaca trikolóra daniela-4 2012-09-04 22:27:59
zaujimavy pohlad...paradne.
 
ivans
Jedno ráno na ranči ivans 2012-09-04 21:34:15
a nemali sme fotiť koníky? Zase si nedával pozor fajn záber
 
mato.draho
Jedno ráno na ranči mato.draho 2012-09-04 21:11:41
Veru veľmi dobre naskladané - rozhodne fotka s myšlienkou. Takisto som sa ale pristihol pri myšlienke, ako by to asi vyzeralo na širšie ohnisko, s kompletnou hlavou koníka, hoci aj za cenu menej tradičného formátu. Každopádne zaujala
 
bacil2
Jedno ráno na ranči bacil2 2012-09-04 21:07:10
totok je mi voľáke povedomé... super!
 
Anena
Jedno ráno na ranči Anena 2012-09-04 21:03:43
Fajn svetlo vo vlasoch, zaujimave kompo.
 
samophoto
Letiaca trikolóra samophoto 2012-09-04 20:49:03
dobré
 
Koma
Jedno ráno na ranči Koma 2012-09-04 20:39:00
svojimi vlasmi ..a svetlom od nich odrazeným.....ešte aj vzdialený skalný horizont ofarbila......tak tam s nimi krásne svietila.
 
Koma
Letiaca trikolóra Koma 2012-09-04 20:15:51
tak je neviem čo som robela, ale takéto supiš cválajúce koníky som fakt na ranči nevidela...no ale musím uznať že im to naozaj fasa fotečkou tryskáčuje ..hm rozmýšľam čo im dávajú na papanie do hrantíka, keď henrtak super farebne prdkajú..
 
Koma
Letiaca trikolóra Koma 2012-09-04 20:13:17
u nás doma zasek gazda po prvý krát po 15 rokoch ako ma presídlili z bytového chodbového kumbála na dedinku...kooonečne po toľkých rokoch dačo normálne dopestoval....a dneska rozlieval 5l čerstvo donesenej slivovičky z tunajšej páleničky do flaštičék........superne voňá celý baračik..........ej škoda že sa pán majster páleničiar takto dňovo kúsek minul, je tak supiš ostrá že by pod Ostrú fasa zapasovala ...hik
 
Stránok 349 z 461