Slnečný kúpeľ divokých koní Magická hora Kirkjufell Oči Vo vnútri Príbehy parížskych kaviarní IV. Metelica nad katedrálou Millenium Bridge II Islandská retrospektíva Čínsky múr Traja Azeri
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
fotografik
Jedno ráno na ranči fotografik 2012-09-04 15:43:59
Stano, na živo to musela byť sila, také vlasy...Nechcem tým povedať, že Vlado neurobil dobrú fotku
 
stteffi
Letiaca trikolóra stteffi 2012-09-04 13:59:44
paráda
 
brehulka
Jedno ráno na ranči brehulka 2012-09-04 13:59:09
Pán kolega, je fajn, že ste nechali priestor aj na fantáziu, na zamyslenie, na riešenie rébusu -Kto je tá blondínka. No, resp. tá bielovláska. Žeby to bola tiež dôchodkyňa ako ja? Alebo nie je to dôchodkyňa a je to kobyla? Alebo je to ... No neviem, škodaže ste nepoužili širokáč i keď dobre viem, že sa to nemá, ale tentokrát by som Vám to hádam aj odpustila.
 
Nico 1
Jedno ráno na ranči Nico 1 2012-09-04 12:55:10
Tú modelku tuším poznám z fotiek Stevesa! Mám pravdu??
 
Jedno ráno na ranči seifi 2012-09-04 11:32:22
ak to prinesie iný pocit a atmosféru, ja by som sa tomu nebránil
 
Ivan .
Letiaca trikolóra Ivan . 2012-09-04 10:55:49
super
 
zola
Jedno ráno na ranči zola 2012-09-04 10:01:35
pekne linie
 
juven
Jedno ráno na ranči juven 2012-09-04 08:58:24
pekné kontúry vo vlasoch a hlavne sa ti podarilo pozadie , ostrá skala.....
 
Stratený Stano
Jedno ráno na ranči Stratený Stano 2012-09-04 08:56:03
Dušan, zlato meniť na kameň...?
 
Jedno ráno na ranči seifi 2012-09-04 08:32:45
dobré 3 línie spadajúce dolu; skúsil by som čb
 
Stratený Stano
Jedno ráno na ranči Stratený Stano 2012-09-04 08:16:30
Hej, to boli krásne vlásky... Pekne si spojil tri symboly stretnutia - Ostrá skala, koníky, krásne baby...
 
fotografik
Jedno ráno na ranči fotografik 2012-09-04 07:50:03
Pekné hrivy majú. Hlavne tá hrdzavá je parádna
 
Jerry C.
Jedno ráno na ranči Jerry C. 2012-09-04 07:40:54
fotečka pekná ,krásne prežiarené vlasy ,len tak rozmýšľam,ako by to vyzeralo, keby tam vošla aj tá koníková ...
 
Nico 1
Letiaca trikolóra Nico 1 2012-09-03 22:54:23
Tož piekné
 
Marcel Rebro
Letiaca trikolóra Marcel Rebro 2012-09-03 22:33:45
nova!
 
jerzi45
Letiaca trikolóra jerzi45 2012-09-03 22:15:06
bez rámika, bez diaľav a bez originálnych a nevšedných postavičiek, mr. hyde v mr. waldem...ale aj tak šikovný obrázok
 
brehulka
Letiaca trikolóra brehulka 2012-09-03 21:38:12
Neviem, prečo sem pletiete talianov. Fotečka je v albumoch doma a my sme doma doma. Na Slovensku.
 
Letiaca trikolóra pepe112 2012-09-03 21:37:37
 
brehulka
Letiaca trikolóra brehulka 2012-09-03 21:36:10
Jáj, pán kolega, ale to som bola pod vplyvom šarmantného muža, čo mi dobré vínko nalieval. A teraz doma sama pri sódovke som kritickejšia.
 
milanF
Letiaca trikolóra milanF 2012-09-03 21:31:05
 
Stránok 350 z 461