Slnečný kúpeľ divokých koní Magická hora Kirkjufell Oči Vo vnútri Príbehy parížskych kaviarní IV. Metelica nad katedrálou Millenium Bridge II Islandská retrospektíva Čínsky múr Traja Azeri
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
Matt83
Sagrada Família BW Matt83 2012-08-29 12:02:59
strasne dlho stavaju uz 130 rokov, dokoncene mali byt do roku 2026
 
ivans
Sagrada Família BW ivans 2012-08-29 11:58:44
tie žeriavy sú súčasťou? Veď tam boli pred 10-mi rokmi
 
Nico 1
Sagrada Família BW Nico 1 2012-08-29 07:04:02
Teda kolos je to riadny!!!
 
fotografik
Sagrada Família BW fotografik 2012-08-29 05:49:42
Veľkolepá stavba...Ale ten panelák vedľa by som nedovolil postaviť.
 
Sagrada Família BW transporti686 2012-08-29 01:06:38
tie žeriavy sú tam stále, aj pred nejakými piatimi rokmi, keď som tam bol, tak tam boli Inak je to poriadne dielko.......
 
Koma
Sagrada Família BW Koma 2012-08-28 22:18:53
neuveriteľné ako niekto v 1882 takto ,,videl a snil,,..............................................normálne na mňa pôsobí ako taká utopistická scifi stavba z rokov čo sú ešte len ....ďaleko ďaleko ped nami...teda vlastne skorej pred našimi vnukáámi
 
Stratený Stano
Sagrada Família BW Stratený Stano 2012-08-28 21:09:55
Priznám sa - som nevedel, ale mal som tušáka...
 
Anastasia
Sagrada Família BW Anastasia 2012-08-28 19:04:08
Fotka ako lusk, zaujímavá, dynamická, ako Gaudího dielo....
 
jerzi45
Sagrada Família BW jerzi45 2012-08-28 17:53:43
ja myslím, že nebohý gaudi s tými žeriavmi aj trochu počítal...bez nich by to už nebolo ono.
 
milanF
Sagrada Família BW milanF 2012-08-28 14:01:27
 
Stratený Stano
Sagrada Família BW Stratený Stano 2012-08-28 11:41:00
Keby postavili pekne rovné steny a dajme tomu hore nejakú vežičku, už to mohli mať dávno hotové... Nad padaním línií sa nezamýšľam, lebo ešte to stavajú a zrejme ešte budú vyrovnávať...
 
bacil2
Sagrada Família BW bacil2 2012-08-28 10:46:40
super žeriavofka!!! ...potešilo oko bacila
 
Marcel Rebro
Sagrada Família BW Marcel Rebro 2012-08-28 08:43:30
fak to tam je ozeriavovane je ... si sa nevyhovaral
 
hladacvody
Sagrada Família hladacvody 2012-08-27 07:37:09
pekny pohlad.....
 
Jerry C.
Sagrada Família Jerry C. 2012-08-26 21:20:09
teším sa ,dobre takto si pospomínať
 
Jerry C.
Sagrada Família Jerry C. 2012-08-26 21:14:58

obdivujem ,ako si sa toho "zmocnil"
ja keď som bol pri nej pred pár rokmi ,tak som ju tuším ani nefotil ,len nejaké detaily ,lebo mi pri
každom pohľade zavadzali žeriavy ....
 
Anastasia
Sagrada Família Anastasia 2012-08-26 19:56:28
Veˇmi pekný záber odspodu do kruhu, aj tie tieniky
 
Nico 1
Sagrada Família Nico 1 2012-08-26 19:47:02
To si ležal na zemi? Je to parádny pohľad!!
 
Gino
Sagrada Família Gino 2012-08-26 19:14:11
dnes bola vidieť pri dojazde etapy, veľkolepá stavba...
 
fotografik
Sagrada Família fotografik 2012-08-26 18:26:50
Perfektný záber
 
Stránok 352 z 461