Odzbrojujúci narušiteľ Čiernobiela Praha Malý basketbalista Malý mních Tisíc izieb Peruánka s dieťaťom Jerichova trúba Čínsky múr Tanečnica Medzi nebom a zemou
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
zola
Sagrada Família zola 2012-08-26 16:14:02
pekny pohlad
 
Milstar
Sagrada Família Milstar 2012-08-26 16:09:37
Veľmi pekné.
 
Matt83
Sagrada Família Matt83 2012-08-26 13:35:05
fajna perspektiva
 
Stratený Stano
Sagrada Família Stratený Stano 2012-08-26 13:30:00
Tam som ešte nebol (ale bol som asi 300 krát v chráme sv. Víta... keď sme chodili z intráku na pivo na Malú Stranu, tak sme sa tam často zastavili... ) a zrejme by som aj zbytočne šiel, kým to nie je hotové... počkám si...
Ja sa zasa rád dívam hore, keď idem po schodoch...
 
Stratený Stano
Sagrada Família Stratený Stano 2012-08-26 13:26:14
Vlado je už PS pokročilý, parádna retuš a žeriavy sú preč...
 
Koma
Sagrada Família Koma 2012-08-26 12:19:34
v septembri 90 som tam pri Famílii bol...zo svojou ...čo chvíľa, za pár mesiacov... nastávajúcou ..famíliou ...taký plácik trhovnícky pred ňou vonku ..pár metrov ďalej na ulici, doťahovali sme sa s ujom černochom o cenu náramkov a iných závesných korálkových doplnkov....kukal som hore a rozmýšľal či sú tam zvonce....k zvoncom mám kladný vzťah
 
NIKA02
Sagrada Família NIKA02 2012-08-26 10:55:38
pekne
 
Anena
Sagrada Família Anena 2012-08-26 10:37:21
Fajn.
 
jerzi45
Sagrada Família jerzi45 2012-08-26 09:43:32
neuveriteľné, ja som ju prešiel skrz na skrz, ale takéto niečo som nenašiel, len žeriavy, všade žeriavy, ako píšeš...možno ešte z parku oproti, niečo vykryjú koruny stromov.
 
milanF
Sagrada Família milanF 2012-08-26 09:30:46
 
combat113
Sagrada Família combat113 2012-08-26 09:20:17
Už sa neviem dočkať aj ja sa chystám, zatiaľ som pridal iba z minulého roku, klasiku Alhambru...Fotečka fajna, oni to ešte ani nedostavali myslím...
 
Marcel Rebro
Sagrada Família Marcel Rebro 2012-08-26 09:16:06
mam rad podhlady
 
snooker
Shwedagon Paya snooker 2012-08-22 07:53:02
tam sem taky nebyl
 
zola
Shwedagon Paya zola 2012-08-21 22:41:35
pekna exotika
 
bacil2
Shwedagon Paya bacil2 2012-08-21 18:05:29
...á totok mi voľáko ušlo ...že super!
 
Nico 1
Shwedagon Paya Nico 1 2012-08-20 23:22:35
Na koniec z toho spravia aj film Správna trojka 2
 
Stratený Stano
Shwedagon Paya Stratený Stano 2012-08-20 15:38:50
Miloš, na teba som automaticky myslel... Vlado vie kde, ja viem ako, ale bez teba by to jednoducho nešlo...
 
stteffi
Shwedagon Paya stteffi 2012-08-20 14:08:20
nádherné miesto , koľko to asi tak trvalo kým urobili toľkú nádheru...?
 
Shwedagon Paya Dodo PO 2012-08-20 11:26:37
Pekná.
 
Cerberus
Shwedagon Paya Cerberus 2012-08-20 03:39:03
Po fajných lokalitách sa túlaš. Pekné miesto veru.
 
Stránok 353 z 461