Vôňa ženy Karavána Dva dni v Grónsku Lávový vodopád Egejské inšpirácie Čiernobiela Praha Tváre Ázie III Čierna labuť útočí Odzbrojujúci narušiteľ Traja Azeri
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
Nico 1
Shwedagon Paya Nico 1 2012-08-19 23:14:48
Tak tento koment namá chybu a to som si myslel že je dnes nudný večer a aj hľa tady jeden vtipálek Teda ale klobúk dole za pohotvé a hlavne praktické otázky
 
Nico 1
Shwedagon Paya Nico 1 2012-08-19 23:12:06
Rád sa pridám!!Potrebujete niekoho kto vie aj trochu zabrať pri páčení
 
Nico 1
Shwedagon Paya Nico 1 2012-08-19 23:00:41
Toto je už z iného sveta Roboši ako ja môžu o takomto čosi iba snívať ale Boh to tak asi chcel Ale aspom vďaka Tebe sa môžem pokochať na fotkách Je to fakt úžasný pohlad!!!
 
Jerry C.
Shwedagon Paya Jerry C. 2012-08-19 22:49:13
to tam naozaj takto pekne všetko stojí ,uff neuveriteľné ...
 
Koma
Shwedagon Paya Koma 2012-08-19 22:08:47
normálne mám obavy že na vlastné oči by to bolo oslepujúce
 
ivans
Shwedagon Paya ivans 2012-08-19 20:11:27
dobre to vyzerá, ale na vlastné oči by to bolo lepšie.
 
jerzi45
Shwedagon Paya jerzi45 2012-08-19 19:59:21
jedinečná pešia zóna
 
Shwedagon Paya pepe112 2012-08-19 19:47:54
nádherné kua tam sa raz dostť
 
erikaa
Shwedagon Paya erikaa 2012-08-19 19:35:59
v Myanmare je mierumilovné náboženstvo - budhizmus, pre budhistov sú tieto miesta posvätné ! Ľudia sú inej mentality, ktorú mnohí z nás nepochopia, ale ich ani len nenapadne si len odlúpnuť z toho zlata, nie to ešte rozkrádať takéto miesta. Veď kto by chcel za kúsok zlata zaplatiť svojím životom ??? Asi len chamtivý blbec - turista
 
VICKTOR
Shwedagon Paya VICKTOR 2012-08-19 18:20:49
uzasne miesto, pekna fotka, pekne spracovanie. clovek az zasne co v tychto (ex)diktaturach maju za nadhery..
 
Anena
Shwedagon Paya Anena 2012-08-19 18:17:01
Paradne miesto.
 
Megapixel
Shwedagon Paya Megapixel 2012-08-19 17:06:29
zaujímavá orientálna architektúra
 
Matt83
Shwedagon Paya Matt83 2012-08-19 16:26:24
pekne to je
 
Stratený Stano
Shwedagon Paya Stratený Stano 2012-08-19 16:18:23
S tým ako rátam... samozrejme opäť len čisto teoreticky... Podrobnosti radšej v pošte... alebo dohodneme na ranči... veľký brat nespí...
 
milanF
Shwedagon Paya milanF 2012-08-19 16:12:25
 
Stratený Stano
Shwedagon Paya Stratený Stano 2012-08-19 16:08:37
Kuknem v náhľade - exotika - automaticky - Walde... Zaujal ma poipis - GPS súradnice by neboli...? Bližšie info o tom zlate a diamantoch tiež nemáš...? Majú to v podzemí, ako je to strážené...? Viac stráži je tam cez deň alebo v noci...? Sú tam nejaké záložné elektrické zdroje...?
Len tak čiste teoreticky ma to zaujíma...
 
Jerry C.
Rybári v sukni Jerry C. 2012-08-16 23:30:38
bože až som sa zľakol,že majú len po jednej nohe
a to oni len tak zvláštne stoja ,asi využívajú komínový efekt na vetranie
 
Stratený Stano
Rybári v sukni Stratený Stano 2012-08-16 08:05:01
Dohodnime kompromis - niečo sú podopiérátka a niečo odpichovátka...
 
Koma
Rybári v sukni Koma 2012-08-15 23:25:11
podľa mňa keď pozriem na zadnú postavu ..teda tú ľavú...ja myslím že sú to nejaké záhadné podopiérátka....také na oddýchnutie chvíľkové....no určite, keď pozriem na spojnicu - ľavé predlaktie a ľavý bok....stopro podopiérátka
 
Koma
Rybári v sukni Koma 2012-08-15 23:17:56
uf tak to som rada , už som myslela že je tam preto toľko zapichnutých paličiek ..že slúžia na uviazanie zatúlaných a voľne pobehujúcich kravičiéék................hurá, horsa do sveta...
 
Stránok 354 z 461